Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Wakacje 2015, gdzie?

Wakacje 2015, gdzie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-07-14, 14:47  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
przemas napisał: Nad nasze morze to ja lubię na jeden dzień pojechać, góra dwa. Na dłuższy urlop to jak na razie się nie wybieram. Dłuższe wczasy zostawiłem sobie na jesień a wtedy na pewno jakieś lasty będą w Itace. Chciałem do Grecji ale chyba postawię na coś innego. Czasem za granicę wyjdzie taniej niż w kraju.


Nie rezygnuj z Grecji. Największy problem to chyba konieczność posiadania gotówki. Ludzie, którzy stamtąd wrócili chyba na nic innego nie narzekają.
Reklamy
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-07-25, 18:40  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Teraz nie opłaca się jechać na wakacje własnym samochodem(no chyba, że ktoś chce). Wystarczy spojrzeć na no limits itaki chociażby, ceny nie są wysokie a i wygodniejsze to jest niż jazda samochodem, która z resztą także męczy.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-07-27, 10:55  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
A czym to się różni od normalnej wycieczki?

Samochodem można gdzieś blisko, daleko już nie bardzo. Zresztą kierowca takiej wyprawy ma przechlapane.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-07-29, 12:13  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Asterix, sprawdź sobie itaka.pl/no-limits/ tutaj masz linka do no limits. W zasadzie różni się tym, że możesz wybrać sobie tematykę, jakieś warsztaty w tym są. Ciekawa opcja dla osób, które nie lubią nudy.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-07-30, 09:03  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
A jak wyglądają sprawy kondycyjne? Np. na wycieczki, na których przemieszczasz się rowerami.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-08-14, 17:24  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Jedziemy do Warszawy. Wstyd się przyznać ale nie znam stolicy. A, że zabieramy naszą córką to poszukałem w internecie by znaleźć rozrywkę i dla niej. Odkryłem stronę incaplay.pl ale fajne miejsce. Gdy córa będzie
szaleć my w spokoju wypijemy kawkę w kawiarence.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-09-03, 05:38  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
A my planujemy pod koniec września jechać do Turcji. Myślicie, że warto wykupić ubezpieczenie zdrowotne? Czy jechać na tym co dają z Itaki? To jakiś poddstawowy pakiet.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2015-09-03, 07:29  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Bez względu na to czy lecisz z biurem podrózy czy bez warto jest wykupić sobie ubezpieczenie podróżne. Turcja to nie jest Unia Europejska.Jeśli coś Ci się stanie to wszystkie koszta ponosisz z własnej kieszeni a nie są one niewielkie.Szczególnie jeśli chodzi o poważniejsze wypadki takie jak złamania, operacje. Nie piszę tutaj o transporcie do Polski ciała bo to koszta kilkudziesięciu tysięcy zlotych. Były juz opisane takie sytuacje w gazetach. Ubezpieczenie nie jest drogie.To koszt raptem kilkudziesięciu złotych na tydzień. A daje Ci pewność. Ubezpieczenie z Itaki jest zbyt małe. Tutaj piszą o tym na co należy zwrócić uwagę wykupując ubezpieczenie. Tak więc wykup sobie z towarzystwem ubezpieczeniowym.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-09-15, 14:16  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Ewentualnie można zastanowić się jeszcze nad trochę dalszym kierunkiem Tak naprawdę takie wakacje nie muszą byc bardzo drogie i większość zależy od naszej organizacji bo w egzotycznych krajach takich jak Chiny czy Tajlandia na miejscu jest często bardzo tanio.

Obecnie bardzo dobre ceny lotów ma KLM bo można z nimi polecieć Z Warszawy do wielu stolic w cenie niecałych 2000 zł. Poza tym mają tam dobry konkurs:
klmspecials.pl

Można opisać swój lot i dostać zwrot kasy za bilety.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-09-16, 15:04  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Do Chin czy Japonii chętnie bym się wybrał. Jeżeli chodzi o Tajlandię, to znajomi na wiosnę przetrenują rejs z the boat trip właśnie w tamtym kierunku. Część to ma być rejs, a część na lądzie z różnymi atrakcjami. Widziałem też ciekawe wyprawy do Mongolii. Tych możliwości dalszych wypraw jest zresztą jeszcze więcej.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2015-10-15, 20:32  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
W Itace patrzyłem, Chiny zaczynają się od czterech tysi. Spokojnie można coś ciekawego znaleźć. Monglii nie sprawdzałem.
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-10-23, 10:57  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Mongolia pewno będzie dostępna dopiero w przyszłym roku.
Na razie z tych ekspedycji ciekawie wyglądają Indie i Indonezja. Oczywiście dla twardzieli.
Kali

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 17
Post 2015-11-13, 10:59  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Wakacje wakacjami. Na weekend można wyskoczyć na park linowy, obok jest restauracja, hotel, wszystko nad rzeką a kawałek dalej jest jezioro.
jachranka.pl

polecam galerię zobaczyć
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-03-14, 08:51  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Planujecie już wakacje 2016? My chcielibyśmy wybrać się do Krakowa i Zakopanego. Znalazłam apartameny w Zakopanem na i przeglądam oferty. Może znajdę coś dla siebie i rodzinki. Nad morze nie jedziemy bo ileż można leżec plackiem na plaży?
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-07-16, 16:43  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Bułgaria to moim zdaniem świetny pomysł. Sam miałem w planie odwiedzić w tym roku Turcję, ale po tym co się tam ostatnio wydarzyło, mówiąc szczerze nieco się boję. Bądź co bądź, powiedźcie mi, jak wygląda w Bułgarii kwestia płacenia kartą. Można to robić bez przeszkód, czy może lepiej jeszcze na miejscu wymienić walutę, na "tamtejszą", przy czym wiem, że szybko i tanio można to zrobić w ergokantor.pl
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2016-09-02, 18:51  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
Ja obecnie planuję wakacje w październiku. Bardzo lubię zwiedzać polskie miasta a jesień to idealna pora. Ostatnio trafiłam na płock hotel tumski i zastanawiam sie nad zatrzymaniem się tam na kilka dni. Jeszcze nie miałam okazji zwiedzać Płocka.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-09-23, 10:07  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
W wakacje oczywiście nad polskie morze. Nie wyobrażamy sobie inaczej Smile A jeśli chodzi Wam o konkretną miejscówkę to w Gąskach jest taki ośrodek Aga, 20 metrów od morza. Można sobie wybrać czy sie chce domek czy pokoj w hotelu, wysoki standard. I jest co porobić w niepogodę, bo i sala sportowa jest, i sprzęt do wypożyczenia, spa, siłka. Naprawdę fajne miesjce na urlop wakacyjny Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-09-23, 10:58  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
A my to wybieramy różne miejsca. Zależy ile mamy czasu. Ale lubimy wybierać też miejsca mniej oblegane, mniej turystyczne, ale wtedy stawiamy na dobry hotel. Tak byliśmy w Białej Podlaskiej w te wakacje. Bardzo przyjemne okolice, nawet nie wiedziałem, że tam tak urokliwie. A hotel to ten: hoteldelfin.pl. Dobry standard, ładnie i czysto, jedznie trzeba przyznać, że pyszne, dobra cena, czego chcieć więcej?
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2016-09-24, 12:36  //  Wakacje 2015, gdzie? Odpowiedz z cytatem
My się zawsze wybieramy nad polskie morze, niezależnie od warunków i tłumów, choć tych coraz więcej. Jakoś tak wrośliśmy w klimat Mielna czy Rowów Wink sporty wodne, wieczorne atrakcje, disco, plaża...dajemy radę. Od kilku lat z dzieckiem, więc zwracamy uwagę na warunki, no i teraz na wyjazd nie ruszamy się bez ubezpieczenia, bo z dzieckiem to już inna przygoda. Wykupujemy obowiązkowe NNW (ostatnio tutaj: http://tueuropa.pl/nnw-polska.htm) - i nie mamy się co martwić że mały się przewróci czy dostanie z windsurfingu - przynajmniej jest pakiet kontrolny Wink także polecamy wszystkim.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Wakacje 2015, gdzie? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!