Forum Banzaj.pl » Hydepark » W jaki sposob utrzymac porządek w domu

W jaki sposob utrzymac porządek w domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2018-09-21, 07:19  //  W jaki sposob utrzymac porządek w domu Odpowiedz z cytatem
Jak utrzymujecie porządek u siebie w domu?

Sam gdzie nie spojrzę to mam dosłownie balagan
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-09-21, 08:55  //  W jaki sposob utrzymac porządek w domu Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze polecam sprzątać na bieżąco i odkładac na miejsce to co weźmiesz. Bo jeśli się tego nie nauczysz to potem będziesz miał duże problemy z utrzymaniem porządku w mieszkaniu.
https://mybohome.com/blog/skrzynie-i-kosze-w-stylu-boho-zachowaj-artystyczny-nielad-bez-balaganu
Spraw sobie duże szafy
Ogranicz ilość elementow na zewnąrz
Jesi nie masz możliwosci dostawić dodatkowych mebli to może dobrym wyjściem będzie postawienie w mieszkaniu pojemników na bibeloty:
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-10-16, 10:58  //  W jaki sposob utrzymac porządek w domu Odpowiedz z cytatem
Koniecznie duże szafy, najlepiej takie do sufitu. Można w takiej schować przecież nie tylko ubrania. U nas są w takiej i zabawki dzieci i odkurzacz, deska do prasowania. Projektem i wykonaniem naszych zajęli się fachowcy z iSzafy w Warszawie, godna polecenia firma. Mają duże doświadczenie i wykonują wyceny online.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-11-18, 13:38  //  W jaki sposob utrzymac porządek w domu Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam problemów ze sprzątaniem.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  W jaki sposob utrzymac porządek w domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!