Forum Banzaj.pl » Hydepark » W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę?

W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-07-15, 20:14  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
Przyznaję, że narozrabiałem. Dziewczyna konkretnie się na mnie obraziła i nie odzywa się do mnie od dwóch tygodni. Były już kwiaty, przeprosiny, kolejne kwiaty, ale nic za bardzo nie pomaga.
Tzn widzę, że powoli mięknie, ale ciągle mi powtarza, że za mało się staram.
Szczerze mówiąc nie mam za bardzo już pomysłu co zrobić, bo ona nie chce się ze mną spotkać. Rozmawiamy już tylko przez smsy i neta. Dlatego nie mam możliwości żeby zabrać ją na jakąś kolację, do kina itp.
Może Wy macie jakieś pomysły co jeszcze mógłby zrobić..bo moje już się wyczerpały Razz
Reklamy
biertionowo

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 1
Post 2015-07-16, 10:55  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
tylko czas Cię może uratować, na mnie też się focha któryś już dzień i nic Very Happy
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-07-16, 20:11  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
Oo to coś Ty takiego zrobił, że aż tak się sfochowała?
Skoro nie chce się z Tobą widzieć to masz małe pole do popisu. Może list miłosny jej napisz haha Laughing
Albo jakiś prezent kup..to co lubi..i wyślij pocztą. Laughing
Kokorek

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 64
Post 2015-07-17, 08:32  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
Już nie będę się rozpisywał co zrobiłem, bo zaraz hejty na mnie polecą na forum Razz
z tym prezentem to nie głupie, tylko nie bardzo wiem co miałbym jej kupić na przeprosiny. Kwiaty już były, do tego niedawno miała urodziny i dostała ode mnie kolczyki, więc biżuteria jakaś też odpada. hm, co się daje na przeprosiny? Razz
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-07-17, 12:40  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
Jeśli bierzesz pod uwagę jakiś prezent to najlepiej żeby był taki z cyklu "romantyczne".
Pomyśl może nad czymś takim
Ja sam kupowałem taki kryształ, ale z innej okazji.
W każdym razie tam mógłbyś wygrawerować np "przepraszam, kocham Cię" czy coś w tym stylu. Myślę, że jak dostanie taki prezent pocztą to na bank zmięknie Very Happy

roza_3d_na_piekny_prezent_600x600.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  231.42 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

roza_3d_na_piekny_prezent_600x600.jpg

Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-17, 13:29  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
Gorzej, jak za 20 lat dzieci zobaczą wazonik z tekstem "przepraszam" i zaczną wnikać o co poszło Very Happy
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-07-18, 09:14  //  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę? Odpowiedz z cytatem
No myślę, że ten pomysł co podsunął bartek całkiem niezły.
Może wtedy już Ci nie powie, że za mało się starasz Razz
Powodzenia.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  W jaki sposób skutecznie przeprosić dziewczynę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!