Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Uzyskanie kredytu gotówkowego

Uzyskanie kredytu gotówkowego

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-01-27, 11:44  //  Uzyskanie kredytu gotówkowego Odpowiedz z cytatem
Witam,
Posiadam nieruchomość do generalnego remontu o wartości około 180tys zł. Chciałbym wziąć kredyt około 150 tys na jej remont plus kilka innych rzeczy jak samochód itp Pożyczka hipoteczna pod zastaw tej nieruchomości lub kredyt gotówkowy.
Zarabiam ok 2500netto, jestem i utrzymuje się sam. Koszty życia niskie. Brak jakichkolwiek zobowiązań kredytowych, wszystko spłacone, ale BIK 60pkt.
I teraz największy problem: mój pracodawca jest w restrukturyzacji.
Czy istnieje jakakolwiek instytucja finansowa, której nie będzie to przeszkadzać i czy jest jakakolwiek inna szansa by pieniądze otrzymać?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-01-27, 14:02  //  Uzyskanie kredytu gotówkowego Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest to dobre forum na tego typu pytanie. Moim zdaniem najlepiej będzie je zadać na forum związanym konkretnie z kredytami. Na minus na pewno zarobki, jak również zatrudnienie.

Z drugiej strony jeśli posiadasz nieruchomość pod zastaw, to bank moze się zgodzić.

Zerknij sobie na kredyt gotówkowy w Getin banku. Ma dobre warunki oprocentowania i nie ma prowizji.

Skontaktuj się po prostu z doradcą i na miejscu powinni Ci podpowiedzieć na co możesz liczyć.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-02-20, 13:17  //  Uzyskanie kredytu gotówkowego Odpowiedz z cytatem
Ja wykonałem w tym roku rozliczenie PIT przez internet i szczerze polecam właśnie taką opcję. Jeżeli natomiast potrzebujesz wiedzy na temat podatków to ostatnio bardzo spodobał mi się artykuł ze strony https://epoznan.pl/news-news-103773 . Można znaleźć tam naprawdę fajnie zebrane informacje, więc koniecznie sobie zerknij.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Uzyskanie kredytu gotówkowego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!