Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » "Uwodziciele" - oglądał ktoś?

"Uwodziciele" - oglądał ktoś?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
optimus-prime

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 10
Post 2012-07-18, 22:54  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś widział ten film "Uwodziciele"? Leciał kiedyś na tvp kultura i teraz podobno znowu mają go emitować.
Co myślicie o takich filmach? Czy taka szkoła uwodzenia w ogóle ma szanse powodzenia?
Reklamy
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2012-07-19, 15:25  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Widziałem, ale nie w TV tylko w necie. Nie oglądam TVP kultura. W zasadzie dziwię się, że emitują tam programy o podrywie. Na męskich stacjach powinni puszczać, byłaby większa oglądalność. A co do szkoły uwodzenia to ma szanse powodzenia. Ten rynek w Polsce się dopiero otwiera, a wielu facetów potrzebuje takiego wsparcia.
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2012-07-23, 13:25  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc kiedyś przymierzałem się żeby go obejrzeć, a teraz bezskutecznie czekam aż ponownie wyemitują go w telewizji, niestety internet mam dosyć wolny żeby przez sieć go obejrzeć ;/ . Chętnie poznał bym wszystkie rady jakie tam zaprezentowali, można powiedzieć, że takie programy rzeczywiście są w Polsce coraz bardziej potrzebne.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2012-07-24, 09:36  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Chyba znalazłem http://vimeo.com/45803042. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2012-07-24, 15:54  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Tak, to jest ten ! Niestety jak już wspominałem mój internet to istny koszmar, więc raczej w moim przypadku odpada. Wie ktoś może kiedy znów będzie emitowany w telewizji ?
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2012-11-11, 20:41  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Oglądałam tylko "szkołę uwodzenia" i to 3 części. Pojęcia nie mam czy to o to chodzi, ale w sumie takie filmy są ciekawe. Łatwiej mi poznać męski punkt widzenia ;p
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2012-11-18, 16:20  //  "Uwodziciele" - oglądał ktoś? Odpowiedz z cytatem
Mylsałem, ze chodzi o Uwodziciela z kobietą bluszcem, niezły film, chociaż bez rewleacji.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  "Uwodziciele" - oglądał ktoś?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!