Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Uwodzenie

Uwodzenie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
megamind

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 9
Post 2011-10-12, 17:28  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
kazdy trzyma sie swoich tajemnic w koncu konckurecja nie spi:p
Reklamy
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2011-10-12, 22:56  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
co racja to racja ;P , nie wiem czy istnieją metody doskonałe, ale każdy wypracowuje po części swój sposób
adir

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 13
Post 2011-10-13, 11:36  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
moze chcesz sie doszkolic odnosnie kobiet? co nam innego zostaje jak oświecony kochanek
megamind

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 9
Post 2011-10-13, 17:12  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
bo nie ma takiej jednej prostej porady, dla kazdego z nas uwodzenie to sztuka i jak wiadomo nie kazdy to artysta


link wycięty, admin
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-10-13, 20:38  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
pelen luz, usmiech na twarzy, klata do przodu i powinno byc dobrze Smile
polka

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 1
Post 2011-10-13, 20:50  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
chciałam tu wrzucićswoje 3 grosze - otóżmoim skromnym zdaniem Polacy NIE POTRAFIĄ UWODZIĆ
megamind

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 9
Post 2011-10-13, 20:54  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
polka napisał: chciałam tu wrzucićswoje 3 grosze - otóżmoim skromnym zdaniem Polacy NIE POTRAFIĄ UWODZIĆ

wiec pewnie masz dla nas jakies cenne porady, wiesz krytykowac latwo amy tu chcemy kontruktywna krytyke dla dobra narodu:p
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 342
Post 2011-10-13, 20:55  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
@Asik

Hehe Smile Niestety czasem to w ogóle nie starcza. Po kilku porażkach ten uśmiech niknie i klata opada. Albo potrzebny dobry mentor albo dobre rady w takiej sytuacji. Nie kazdy rodzi sie z wrodzonym instynktem uwodziciela
majsterN

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 11
Post 2011-10-13, 22:57  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
Tak tak i potrafią tylko marudzić ... , ach te stereotypy , nie ma co się poddawać wkońcu się uda !
adir

Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 13
Post 2011-10-14, 08:04  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
albo zacznijcie w koncu cos robi a nie gdybac czy sie uda czy nie, bledem wieksozsc z nas jest to ze wiecej w glowie sobie scen wyobrazamy nizeli cokolwiek zrobimy. jezlei na wstepie czujesz sie juz spalony to nic nie wyjdzie.

tak odwagi w zyciu
megamind

Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 9
Post 2011-10-14, 16:20  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
adir napisał: albo zacznijcie w koncu cos robi a nie gdybac czy sie uda czy nie, bledem wieksozsc z nas jest to ze wiecej w glowie sobie scen wyobrazamy nizeli cokolwiek zrobimy. jezlei na wstepie czujesz sie juz spalony to nic nie wyjdzie.

tak odwagi w zyciu
cholerna racja im wiecej myslisz tym gorzej chociaz jakis doping seksualny powienien byc jak dla mnie jakby co 3 proba zakonczyla sie sukcesem to miodzio - oczywiscie bez zbednego starania sie haha
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-10-18, 17:53  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
trzeba sie spieszyc, bo powoli robi sie zimno i dziewczyny pochowaja sie w domach Smile
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-10-22, 20:00  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
i jak tam ? ma ktos jeszcze jakies rady
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2011-11-10, 15:25  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
Nie chce was martwić, ale to całe podrywanie to sobie faceci wymyślili na poprawę humoru. To naprawdę nie ma takiego znaczenie co zrobicie albo powiecie, albo się facet podoba, albo nie. Kropka. Choć fakt, że rzuci jakiś żenujący tekst na podryw może skutecznie zniechęcić nawet do fajnego kolesia. Raczej radziłabym podejść jak do każdej innej istoty ludzkiej i po prostu zacząć rozmowę o czymkolwiek.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-11-13, 20:47  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
hehe Smile wystarczy jeden madry post i koniec tematu uwodzenia Smile

chyba mozna juz zamknac temat ...
Apate

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 2
Post 2011-11-18, 10:41  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
fajna laska napisał: Nie chce was martwić, ale to całe podrywanie to sobie faceci wymyślili na poprawę humoru. To naprawdę nie ma takiego znaczenie co zrobicie albo powiecie, albo się facet podoba, albo nie. Kropka. Choć fakt, że rzuci jakiś żenujący tekst na podryw może skutecznie zniechęcić nawet do fajnego kolesia. Raczej radziłabym podejść jak do każdej innej istoty ludzkiej i po prostu zacząć rozmowę o czymkolwiek.

wiele w tym prawdy, jeśli dziewczynie się spodobamy należy po prostu być sobą a dalej będzie dobrze Smile , ale zaznaczyć trzeba, że kobiety to istoty niezdecydowane, chcąc poderwać tą która się nam spodoba musimy posiadać pewne atuty by nas zauważyła, przekonać ją do siebie wśród setki w klubie, spotkaniu w pracy, urodzinach, domówce itd. Pewność siebie to podstawa, musimy wiedzieć czego chcemy pamiętając o nutce tajemniczości. Pomocna jest niewątpliwie umiejętność humorystycznej rozmowy, początkowo nie będziemy rozmawiać na poważne tematy. Dalej są postawy savoir vivre, chama żadna nie chce. Kolejną cechą jaką powinien posiadać to umiejętność tańca w parze, to BARDZO pomaga, nie musimy być od razu perfekcyjnymi tancerzami. Taniec bardzo zbliża do siebie a to podstawa. Smile
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2011-11-18, 11:47  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
Widzę, że jako kobieta nie przekonam żadnego faceta, że wiem o kobietach więcej niż facet. :p Nie jesteśmy bardziej czy mniej niezdecydowane niż faceci, niezdecydowanie to cecha charakteru a nie płci. Smile Naprawdę wiemy czy nam się ktoś podoba, czy nie. Przekonuję tak usilnie, bo spotkałam już wielu facetów, którzy usilnie próbowali mnie przekonać, że mi się podobają. Smile Wyglądało to dość nieprzyjemnie, podchodzi taki do mnie w barze i zaczyna zagadywać, ja daję mu delikatnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana, on dalej swoje więc już mówię wprost, ze nie jestem zainteresowana i czekam na koleżankę. Zdarzają się i niezrażone przypadki, które dalej mówią swoje i wtedy mam ochotę krzyczeń "Aaa ratunku, odwal się, przyszłam tu na piwo, daj mi wreszcie spokój!!". Dlatego panowie nie róbcie tak, jesteśmy istotami myślącymi, jeśli mówimy, że ktoś nam się nie podoba to właśnie to mamy na myśli. Oczywiście nie mówię, żeby do dziewczyn nie zagadywać, zawsze warto dać sobie szansę i dowiedzieć się czy się te szanse ma, po prostu nie traktujcie kobiet jak istot z innej planety, na których zapoznanie trzeba obmyślać jakieś specjalne strategie.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-11-18, 12:08  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
fajna laska:

Pisz czesciej na naszym forum, bo mozna sie duzo dowiedziec, nauczyc Smile

Pozdrawiam
Apate

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 2
Post 2011-11-21, 20:31  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
Mam na myśli bardziej przekonanie do swojej osoby niżeli jakiekolwiek narzucanie. Zgadzam się w pełni, zresztą mądry facet to zauważy i nie będzie nieprzyjemny Smile Sam gdy poczuje, że pani, którą zagaduje nie ma ochoty prowadzić dyskusji przepraszam za narzucanie i odchodzę. Według mnie nie ma strategi na uwiedzenie kobiety, można tylko się kierować pewnymi wskazówkami, a większość zależy od tego czy jej się spodobamy. To one nas wybierają.
skrzyp

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 5
Post 2011-11-30, 10:36  //  Uwodzenie Odpowiedz z cytatem
O jejku niektórzy faceci robią to tak nachalnie i nieudolnie że tylko uciec, najlepsi są tacy co to niby nie podrywają...a pozwalają kobiecie się sobą zainteresować i czekają aż to ona potem wpadnie sama w ich sidłaSmile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Uwodzenie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!