Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Uszkodzona szyba - jak naprawic ?

Uszkodzona szyba - jak naprawic ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2013-05-08, 07:50  //  Uszkodzona szyba - jak naprawic ? Odpowiedz z cytatem
Od kilku miesiecy mam mala ryske na przedniej szybie, ktora jest ledwo widoczna, ale boje sie ze jak nic nie zrobie to za jakis czas bede musial wymienic cala szybe. Moze znacie jakies sposoby jak ja tanio naprawic ?
Reklamy
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-05-12, 12:36  //  Uszkodzona szyba - jak naprawic ? Odpowiedz z cytatem
Nie znam sie za bardzo na szybach, ale nie wydaje mi sie zebys mogl to samemu naprawic. ( jedynie ze chcesz tasma zakleic Smile ) Jak dla mnie czeka Cie wizyta u specjalisty.
Atrix

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 16
Post 2013-05-14, 11:09  //  Uszkodzona szyba - jak naprawic ? Odpowiedz z cytatem
są odpowiednie zestawy do polerowania szyb, które mają zniwelować mikro-rysy na szybie, najczęściej widoczne w nocy jadąc przy świetle latarni. koszt takiego zestawu jest zbliżony do nowej szyby ze szrotu a i amatorskie użycie może się źle skończyć dla szyby
Koles34

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 47
Post 2013-05-29, 08:25  //  Uszkodzona szyba - jak naprawic ? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem jest podjechac do warsztatu zaplacic i zapomniec. Bawienie sie w jakies samo naprawianie jest bez sensu i szkoda na to kasy.
SylwekMatras

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 15
Post 2013-06-24, 18:15  //  Uszkodzona szyba - jak naprawic ? Odpowiedz z cytatem
Prędzej czy później szyba do wymiany więc zabierz się za to od razu bo tak tylko zwiększasz sobie koszta...
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Uszkodzona szyba - jak naprawic ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!