Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Ustalenie właściciela adrseu Email

Ustalenie właściciela adrseu Email

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Berta

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 1
Post 2012-10-26, 13:18  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
Witam. Nie wiem czy w odpowiednim dziale umieszczam zapytanie, ale jestem pierwszy raz na forum i nie bardzo się jeszcze orientuję, dlatego proszę o wyrozumiałość. Chciałam zapytać, czy jest możliwe aby po adresie email ustalić do kogo on należy. Mam przypuszczenia, że konto należy/należało do męża, i jest fikcyjne, gdyż na dane męża na pewno ono nie jest, bo to zostało już sprawdzone u administratora poczty WP. Login, który jest przypisany do tego adresu pojawia się tylko w momencie logowania do poczty WP i nigdzie więcej, nikt też się do tego loginu nie przyznaje, nie było też możliwości, aby osoby trzecie zostawiły ślad w postaci logina na naszym laptopie. Czy może mi ktoś pomóc rozwiązać zagadkę, dodam, że od kilku dni próbuję skontaktować się z tym adresem wysyłając wiadomość, ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi, nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo ważna sprawa osobista, choć wygląda z opisu może śmieszne, to wcale do śmiesznych nie należy.

Proszę o pomoc, może powinnam to gdzieś zgłosić, proszę o jakiekolwiek rady, lub wyjaśnienia dlaczego obcy login pojawił się na laptopie. Proszę nawet o odpowiedź na PV

Pozdrawiam
Berta
Reklamy
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2012-11-04, 18:00  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
Jak sie nie myle, to wystarczy kilknac na szczegoly emaila i tam jest adres ip.
Kwiatekk

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 45
Post 2012-11-14, 00:20  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
Skoro komputer zapamietal login, to ktos go musial wpsiac - innej opcji nie ma Smile
Reksio

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 4
Post 2013-07-31, 14:22  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
Zawsze też istnieje taka opcja, że mógł mieć te dane kopiując je np. z firmowej przeglądarki...
veratrum_album

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 17
Post 2013-08-10, 20:28  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
to głupio może zabrzmieć, ale... pytałaś google?
Paja

Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 7
Post 2014-02-18, 22:54  //  Ustalenie właściciela adrseu Email Odpowiedz z cytatem
Po IP to raczej marne szanse. Prędzej namierzysz po adresie karty sieciowej ( każda karta ma swój NIEPOWTARZALNY adres ). Po za tym Kwiatekk ma sporo racji - komputer musiał zapamiętać coś co wcześniej było wpisane.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Ustalenie właściciela adrseu Email
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!