Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Upragnione auto

Upragnione auto

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bozka666

Post 2016-02-01, 14:13  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Witam,

zastanawiam się nad zakupem nowego auta. Oczywiście na kredyt ale mam też uzbierane sporo wkładu własnego więc w końcu się zdecydowałem.
Do wydania ok.200k
Myślałem nad volvo s90, jest to co prawda nowość ale cena jak na takie auto jest moim zdaniem bardzo w porządku bo chyba od 176tys.
Nie mam doświadczenia z tą marką. Może jest ktoś na forum kto jeździ volvo i może powiedzieć jak jest z awaryjnością. Czy naprawy są drogie?

Z góry dziękuję za informacje.
Reklamy
Stanisław

Miasto: Zabrze
Post 2016-02-08, 14:19  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem, to naprawy Volvo są bardzo drogie. No i gorzej jest z dostępnością części. Sam mam Mazdę 3 i nie mam żadnych problemów już od kilku lat. W Gliwicach jest niedużo takich samochodów, więc nikt nie kradnie Smile Ale wracając jeszcze do s90, nie jest ona jakoś bardzo pojemna, więc jeśli zależy Ci, żeby z tyłu samochodu jechać komfortowo to jednak polecam inne modele.
michael.iz

Post 2016-03-29, 11:57  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Mazde CX-5 SkyPASSION 2.5 SKYACTIV-G 192KM, 4x4 6AT.
Naprawdę bogate wyposażenie, bardzo elegancka, ale też ma pazur przy dość niskim spalaniu w cyklu mieszanym tylko 6,6l/100km!
rokkok

Post 2016-07-28, 19:41  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
moje wymarzone auto, ale takie tylko dla mnie to BMW Mini John Cooper Works ale w wersji Cabrio. Już się orientowałem w Bawaria Motors Mini. Mój ideał
korner

Post 2019-03-27, 14:31  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Ja już posiadam swoje wymarzone auto a był nim Ford Fiesta. Jest to wygodny samochód na co dzień – skuteczny i komfortowy. Nawet wymarzony samochód się psuje. Całe szczęście znam w Wrocławiu bardzo fajny sklep z w miarę tanimi częściami do Forda w Wrocławiu - https://car-zone.pl/oferta/marki/czesci-ford-wroclaw, gdzie kupiłem nowiutki akumulator Very Happy.
delmen

Post 2019-04-15, 07:07  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Jak już kupisz to pamiętaj żeby je dobrze ubezpieczyć. Przerażają mnie kierowcy którzy kupują auta za kilkaset tysięcy a potem oszczędzają na polisie i nie biorą na przykład pełnego pakietu AC. Bo drogo, a nie musi być drogo tylko trzeba dobrze szukać. Na przykład na https://mubi.pl/ porównywarka mubi najlepsza z tego co się orientowałem. Mnóstwo ofert i szybki proces wyszukiwania.
borate

Post 2019-04-15, 11:07  //  Upragnione auto Odpowiedz z cytatem
Można też pomyśleć o tym by sprowadzić samochód z zagranicy, w końcu wybór jest wiekszy, często są w dużo lepszym stanie i cenowo dobrze wypadają. tylko że jak to się robi przez pośrednika to trzeba szczególną uwagę zwracać na te umowy połówkowe - https://kioskpolis.pl/umowy-polowkowe-dlaczego-nalezy-na-nie-uwazac/ . zdarzają się przekręty, więc trzeba być uważnym, najlepiej sobie dokładnie poczytać jak powinna wyglądać prawidłowo przygotowana umowa
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Upragnione auto
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Godzilla: King of the Monsters w ostatecznym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo