Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet

Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2015-07-19, 15:39  //  Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet Odpowiedz z cytatem
Witam,
Na stronie 217/218 w książce Pana Dr Jana Pokrywki i Pana Filip Żurakowskiego: „Na zdrowie!” znalazłem taka informację:

„W opinii lekarzy praktykujących medycynę naturalną intensywne i częste i używanie antyperspirantów jest niemal bezpośrednim powodem dzisiejszej plagi nowotworów piersi u kobiet.” Chemiczne składniki antyperspirantu utrudniają oczyszczanie organizmu przez pachowe węzły chłonne.

Pan Dr Jan Pokrywka proponuje, żeby zamiast antyperspirantu stosować naturalny perspirant: chlorek magnezu. Korzyść jest podwójna:
Po pierwsze dostarczamy naszemu organizmowi bardzo mu potrzebnego magnezu (chlorek magnezu jest także wchłaniany przez naszą skórę z wody morskiej w czasie kąpieli w morzu);
Po drugie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Chlorek magnezu może być używany jako oliwa magnezowa (nie zawiera tłuszczu) na przykład jako areozol.

Więcej szczegółów na temat chlorku magnezu znajdziecie Państwo rozdziałach 15 i 7 książki Panów: Doktora Jana Pokrywki i Filipa Żurakowskiego: „Na zdrowie!”. Książkę wydało w 2014 Wydawnictwo „Helion-Sensus”.
Pozdrawiam,
dickkormor
Reklamy
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-15, 18:30  //  Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet Odpowiedz z cytatem
Hmmm ciekawe, nie wiedziałem o tym.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-04-24, 10:34  //  Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet Odpowiedz z cytatem
Właśnie sie do tego dokopałem. I muszę pokazać to swojej dziewczynie poniewaz ona nie wyobraża sobie dnai bez antyperspiranata.....Tam jej mówię,ze używanie takich mocnych blokerów nie jest dobre. Jednak ona nie słucha....
A węzły chłonne ma powiększone
http://wezlychlonne.info.pl/
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2017-05-03, 18:11  //  Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet Odpowiedz z cytatem
Ale jakie konkretnie składniki chemiczne? To raczje naturalne, ze kobiety nie chcą śmierdzieć spod pachy!
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Ukryta przyczyna raka piersi u kobiet
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!