Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Ubrania robocze na zimę dla pracowników

Ubrania robocze na zimę dla pracowników

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2020-01-07, 13:22  //  Ubrania robocze na zimę dla pracowników Odpowiedz z cytatem
Chociaż zima w tym roku jest dosć lekka, robi się coraz zimniej i zastanawiam się nad kupieniem dla pracowników firmy jakichś ciepłych kamizelek czy kurtek.

Doradzicie gdzie dostać takie właśnie ubrania?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2020-01-08, 07:38  //  Ubrania robocze na zimę dla pracowników Odpowiedz z cytatem
W dobrej cenie ocieplane kamizelki mają w hurtowni Ferpol: https://www.ferpol.pl/kamizelki-ocieplane/32718-kamizelka-ocieplana-negra.html#/5965-rozmiar_odziezy_polstar-xs Zamawiałem tam ostatnio kilka ubrań do firmy i nie mam zarzutów co do jakośći ( doradzą Ci jak dobrać ubrania do stanowiska pracy).
Tkaniny powinny być wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu, zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza, wchłaniać pot oraz utrzymywać lub przepuszczać ciepło. Poza tym polecam dobrze spisać rozmiary pracownikow bo jedynie w odpowiedniej rozmiarowo odziezy roboczej dobrze się pracuje.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-01-08, 14:18  //  Ubrania robocze na zimę dla pracowników Odpowiedz z cytatem
Wiele jest firm zajmujących się produkcją ubrań roboczych, warto porównać oferty.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Ubrania robocze na zimę dla pracowników
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!