Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » TVN player musi być na smart TV

TVN player musi być na smart TV

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-03-28, 20:40  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Hej, przeglądając Internet zauważyłem, że TVN player to często determinuje zakup telewizora. Czy wybralibyście TV bez możliwości zainstalowania takie aplikacji? Np LG niedawno wprowadziło na swoje platformy możliwość zainstalowania takiej aplikacji, już nawet powstałą aktualizacja. Co to za fenomen?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-03-29, 06:47  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Dopiero teraz LG wprowadzilo TVN Playera? Nigdy bym nie pomyslal. Na Samsungu jest to juz od dawna.
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-03-29, 09:38  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
U mnie na LG działa i to z powodzeniem , mogę oglądać seriale z wyprzedzeniem tygodniowym , jeszcze są programy typu informacyjnego , wiadomość z kraju i świata oraz rozrywkowe Smile
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2014-04-02, 10:16  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Jeszcze niedawno smart TV samsunga było po prostu najlepsze. Teraz to się pomału zmienia. Chyba LG jest najbliżej, a Philips najdalej. Samsung ma jednak dosyć irytującą politykę. Niektóre oprogramowanie jest dostępne tylko w najnowszych modelach TV, w tych starszych już niestety nie.
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-04-11, 13:44  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Jak sam stwierdziłeś polityka LG idzie w kierunku jak najlepszych relacji z klientem , TVN Player jest dostępny we wszystkich modelach telewizorów smart tych starszych też .
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-04-12, 09:10  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
donald napisał: Jak sam stwierdziłeś polityka LG idzie w kierunku jak najlepszych relacji z klientem , TVN Player jest dostępny we wszystkich modelach telewizorów smart tych starszych też .



Duzo Ci placi LG za chwalenie ich na forum?
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-04-15, 12:10  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Nic Smile , punkt widzenia zwykłego klienta nie liczy się ? Akurat ta marka bardzo przypadła MI do gustu , nie zawiodłem się jak do tej pory a tym bardziej , że produkują w naszym kraju . To że starają się o klienta bardzo Mi się podoba , wychodzą na przeciw ale to chyba oczywiste Smile . A w wekend w Saturnie widziałem na żywo nowe produkty , telewizory OLED i ULTRA HD 4K robią wrażenie , TVN Player prezentował się idealnie Smile.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-04-15, 16:43  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Niesamowite w kazdym poscie (nawet tym powyzej) bez wytchnienia wychwalasz pod niebiosa LG. Daj sobie juz spokoj.
korni

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 18
Post 2014-05-17, 10:18  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Niesamowite w kazdym poscie (nawet tym powyzej) bez wytchnienia wychwalasz pod niebiosa LG. Daj sobie juz spokoj.


Widzę że Ty z kolei musiałeś się zrazić czymś. Prawda jest taka że zawsze znajdziesz coś lepszego lub gorszego. U mnie LG złapało dużego plusa za WebOs- w końcu ktoś zrobił porządne i przejrzyste menu, obraz też jest bardzo dobry, do tego produkują w Polsce więc czemu ich nie wspierać?Smile
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-06-25, 12:48  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Jak coś jest dobre, to trzeba to chwalić, co w tym złego. A LG to porządna firma i co roku wprowadza coraz lepsze sprzęty.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-08-14, 15:45  //  TVN player musi być na smart TV Odpowiedz z cytatem
Nie tylko LG śmiga. Niektórzy uważają, że telewizory z tamtego roku to już starocie są, ale trudno się nie dziwić, chwilka czasu i już na Samsungach śmigają czterordzeniowe procesory, to już nie tv tylko komputer. Co do LG to przycisnęli z serią LB, miejscowe wygaszanie jakie zainstalowali w telewizorach w dużej mierze poprawia kontrast obrazu i wyrazistość barw.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  TVN player musi być na smart TV
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!