Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik?

Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-06-23, 11:29  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Też coś podobnego widziałem, bo faktycznie tej róożnicy nie ma, jak drukuję na Actisach to wszystko jest wyraźnie, nie ma smug czy rozmazywania się, a kosztują kilka razy mniej niż oryginał
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-08-25, 16:37  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
tak? Jak pamiętasz link to tutaj wrzuć, ja widzę po swoim drukowaniu ż enie ma dużej różnicy na actisach wydruk jest całkiem ok
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2017-10-16, 08:41  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Tojka napisał: Tym bardziej, że gdzieś widziałam jakieś testy i tam właśnie porównywano oryginały z zamiennikami i wyszło, ze różnicy nie ma.


Bo to jest prawda.
Chociaż znam wiele osób które kupują oryginały, bo tak w specyfikacji było napisane, żeby tylko z oryginalnymi tonerami eksploatować drukarkę.
Oryginalne mogą być niewiele droższe od regenerowanych zamienników, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-11-29, 21:57  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest wybór tuszy oryginalnych. Mam urządzenie wielofunkcyjne EPSON L3070 i tusz oryginalny starcza na bardzo długo... Z tego co się orientuję, producent gwarantuje, że starczy na 3 lata! W przypadku zamienników tej pewności nie ma...
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-12-12, 12:16  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od urządzenia, jak ktoś już kupił drukarkę to na pewno sprawdza co jest tańsze i tutaj jednak zamienniki zawsze będą tańsze od oryginalnych tuszów
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-01-15, 10:03  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Przecież można dostać dobre oryginalne tusze w dobrych cenach. Tylko trzeba trochę poszukać. Korzystając z dobrych marek zyskuje się pewność że wydruki będą porządne. A i drukarki gdy stosujemy odpowiednie produkty nie psują się.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2018-01-29, 12:14  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Mi się zamiennii też nie psują, grunt to wybierać sprawdzone, dobrych producentów, wtedy nie ma ryzyka że co będzie nie tak
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2019-09-01, 10:13  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
Ja drukuje na razie tuszami, które dostałem z drukarką, mam epsona, solidny sprzęt. Warto sobie sprawdzić ich urządzenia wielofunkcyjne, jak szukacie nowej drukarki, mają teraz promocje cashback, także można trochę zaoszczędzić.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-11-17, 18:33  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
najważniejsze to wybrać taką drukarkę, która potem będzie tania w eksploatacji, to najważniejze żeby potem nie genrować dużych kosztów
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-03-02, 13:19  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
markowCRT napisał: najważniejsze to wybrać taką drukarkę, która potem będzie tania w eksploatacji, to najważniejze żeby potem nie genrować dużych kosztów


To logiczne, ale bardzo często mądry Polak po szkodzie. Drukarka jest z promocji ale juz nie zwracamy uwage na ceny tuszów.
W sytuacji w której oryginalne tusze sa bardzo drogie, dobrze jest poszukać zamienników, które często są takiej samej jakości, a jednocześnie ich cena jest o wiele nizsza, a wydajność podobna.

Duży wybór ma ten sklep:
https://dobretonery.pl/

Warto jest sobie przejrzeć czy nie ma zamienników dla naszej drukarki.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-05-12, 15:46  //  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Odpowiedz z cytatem
dokładnie, jestem zadowolony z mojego urządzenia Brother, fajnie działa, łatwo kupić zamienniki, kupuję regularnie Activejety
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Tusz do drukarki oryginał czy zamiennik? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!