Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » trymer

trymer

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
schwarzmadchen

Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 1
Post 2012-08-19, 11:30  //  trymer Odpowiedz z cytatem
Witam Panowie! chciałabym zrobić prezent mojemu partnerowi w postaci trymeru. On nie lubi zbytnio golić się na zero a i dla mnie wygląda lepiej z małym zarostem. Nie mam pojęcia jakie firmy dziś na rynku są dobre dlatego proszę Was o pomoc. Przeglądałam stronę allegro wybrałam takie:
co sądzicie o nich?
może macie dla mnie inne propozycję? Mogę wydać na nią ok 350 zł..
no i czy warto wogóle zamawiać takie rzeczy z neta czy lepiej iść do sklepu?
pozdrawiam
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-08-26, 07:54  //  trymer Odpowiedz z cytatem
Wszystkie które wrzuciłaś są dobre Smile jak juz sie na cos zdecydujesz, to lepiej zamawiac przez neta, bo powinno byc taniej.
kolop

Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 3
Post 2012-11-14, 16:49  //  trymer Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o maszynki do strzyżenia to pamiętaj kupuj takie jak fryzjer a jakie? W sklepach fryzjerskich znajdziesz firmy, które się tylko tym zajmują REMINGTON i Braun to są znane firmy ale nic szczególnego. Tak samą jest z prostownicami tych firm. Nic szczególnego.

Ja osobiście w swoim salonie fryzjerskim posiadam maszynkę mosera i jestem pewien, że to bardzo dobry i przemyślany wybór. Oprócz maszynki mosera dobra jest jeszcze maszynka jaguar oraz fox. Zobacz w necie jest dużo informacji o profesjonalnych maszynkach. Wpisz sobie w google maszynki fryzjerskie i znajdziesz full informacji.
kinszasa

Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 7
Post 2013-03-27, 15:36  //  trymer Odpowiedz z cytatem
Najlepszy trymer to nie koniecznie taki, który ma w swoim salonie fryzjer. Początkujący nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu na którym się nie zna. Najpierw lepiej nauczyć się z niego korzystać, nawet na tańszym ale dobrym modelu niż uznać, że to nie dla nas i pluć sobie w brodę, że wydaliśmy tyle pieniędzy na sprzęt, którego nie umiemy obsługiwać.
maniamoni

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4
Post 2013-07-02, 18:44  //  trymer Odpowiedz z cytatem
Ja preferuję depilację laserową, problem usuwany jest na dłużej.


link wycięty, admin
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2013-07-08, 20:36  //  trymer Odpowiedz z cytatem
kinszasa napisał: Najlepszy trymer to nie koniecznie taki, który ma w swoim salonie fryzjer. Początkujący nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu na którym się nie zna. Najpierw lepiej nauczyć się z niego korzystać, nawet na tańszym ale dobrym modelu niż uznać, że to nie dla nas i pluć sobie w brodę, że wydaliśmy tyle pieniędzy na sprzęt, którego nie umiemy obsługiwać.


Zgodzę się z Twoją wypowiedzią. Początkujący zawsze musi nabrać wprawy. Ale mając dobry sprzęt np golarkę elektryczną, która również posiada trymer o wiele łatwiej będzie nam nabyć takie umiejętności.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  trymer
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!