Forum Banzaj.pl » Hydepark » trymer do brody

trymer do brody

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-06-15, 11:00  //  trymer do brody Odpowiedz z cytatem
Kupował ktoś z was ostatnio trymer do brody?? Jakie modele polecacie? Podoba mi się Babyliss X-metal, ma fajne parametry, wygląda spoko i ma długo działać na jednym ładowaniu
Reklamy
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2022-08-31, 14:00  //  trymer do brody Odpowiedz z cytatem
Na rynku znajdziemy wiele produktów w postaci maszynek czy też trymerów. W pierwszej kolejności musimy się zastanowić nad tym jakie są nasze oczekiwania. Mnie najbardziej zastanawia dlaczego producenci tak bardzo wymuszają produkty bezprzewodowe. Przecież wiadomo, że w dłuższej perpsektywie czasu ten akumulator będzie tracił na pojemności, a to przełoży się na naszą frustracje. Dlatego ja bym bardziej proponował trymer/golarkę z przewodem. Jeżeli chodzi o samą pielęgnację brody to ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie tutaj - https://kolefole.pl/ Ważne jest by wykrozystać kosmetyki wysokiej jakości ponieważ utrzymują na dłużej "efekt świeżości".
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-10-28, 21:55  //  trymer do brody Odpowiedz z cytatem
zdecydowalem się na zakup multitrymera Babyliss, po tych paru miesiącach użytkowania mogę tylko pozytywną opinię wystawić, wszystko działa jak należy. Trymer jest ostry i precyzyjny, kupjąc jeden sprzęt mamy kilka urządzeń
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  trymer do brody
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!