Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Treści na blogu a seo

Treści na blogu a seo

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Post 2021-10-29, 10:32  //  Treści na blogu a seo Odpowiedz z cytatem
Pytanie o bloga na stronie e-commerce.
Czy z punktu widzenia SEO, ma jakieś znaczenie, czy treści z bloga są widoczne dla użytkowników? W sensie czy mogę prowadzić bloga tylko dla jednego czytelnika - Google Bota i liczyć na to, że podniesie pozycje dla mojej strony?
Reklamy
fleszyn

Post 2021-10-29, 12:05  //  Treści na blogu a seo Odpowiedz z cytatem
Zasadniczo to jest bardzo nielogiczne rozwiązanie. Żeby treści kopały, to muszą być napisane przystępnie dla użytkownika i muszą zawierać jakieś informacje. Co zyskujesz ukrywając je przed tym użytkownikiem? Tak czy inaczej musisz je stworzyć. Nie pojawia się w serpach - ok. Ale user może na nie trafić przez linkowanie wewnętrzne i mogą mu one pomoc np. w dokonaniu wyboru produktu, przekonaniu go do jakiegoś rozwiązania, udostępnienia artykułu w socialach.
Wejdź sobie ogólnie na bloga Smartbuzz Znajdziesz tam wiecej informacji w tej tematyce.
delmen

Post 2021-12-31, 11:50  //  Treści na blogu a seo Odpowiedz z cytatem
Jeśli chce się aby jak najwięcej osób odwiedzało bloga czy inną stronę internetową to warto zlecić pozycjonowanie. Tak by w wyszukiwarce znajdowała się ta strona jak najwyżej. Jeśli to nie pomaga to dobrym wyjściem będzie przeprowadzenie audytu SEO zobacz na czym taki audyt polega. Trzeba jednak podkreślić, że audyt nie jest to optymalizacja strony.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Treści na blogu a seo
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme