Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Trening elektrostymulacja w Krakowie

Trening elektrostymulacja w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-08-29, 13:30  //  Trening elektrostymulacja w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Witam ... pytanko mam takie czy mozna w dniu treningu dolozyc jeszce do tego 40 minut elektrostymulacji na programie budowania masy mięsniowej . Trenuje pn-sr-pt-siłownia , wtorek-czwartek,boks weekend przerwa zgory dzieki za odpowiedz

I gdzie w Krakowie byście polecili się wybrac?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-08-30, 06:32  //  Trening elektrostymulacja w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem w jakim konkretnie miejscu szukasz takiego treningu, ale polecam In Time:
https://www.intime20.pl/
Osobiście nie byłem poczatkowo przekonany do takich treningów ale znajomy mnie namówił. Postanowiłem wypróbować. I jak dla mnie rewelacja. Można bardzo szybko zbudować mięśnie, jest to poza tym bezpieczne dla stawów.
Myślę, ze bez problemu możesz to połączyć ze standardowym treningiem. Aczkolwiek najlepiej jest porozmawiać na miejscu z trenerami i dopytać się co oni Ci tam doradzą.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Trening elektrostymulacja w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!