Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Toaleta na imprezę firmową

Toaleta na imprezę firmową

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2020-04-09, 07:11  //  Toaleta na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Pod koniec lata bedziemy organizowali sporą impreze firmową w plenerze. W jaki sposob zorganizować kwestię sanitariów?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 964
Post 2020-04-14, 05:52  //  Toaleta na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Najlepiej będzie wynająć:
http://lista20.pl/toaleta-na-imprezy-komfortowe-i-wygodne-rozwiazanie-mobilne/

Na stronie jest to opisane.

Sa frmy ktore zajmuja się wynajmowaniem toalet na takie imprezy. Firma przywiezie toalety a następnie po imprezie je zabierze. Nie martwisz się tutaj praktycznie o nic, o transport, o czyszczenie.....

Najlepiej skontaktuj się z nimi oraz powinni doradzić Ci ile to będzie kosztowało.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-09-05, 20:37  //  Toaleta na imprezę firmową Odpowiedz z cytatem
Musisz wynająć toalety przenośne od sprawdzonej firmy która posiada takie w ofercie. Do tego pewnie też ogrodzenie, bramki. WC Serwis ma takie urządzenia na wynajem. Zobacz na ofertę https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . Mnie jakiś czas temu interesował wynajem toalet Września i w ich ofercie udało się znaleźć najlepsze warunki. Mają rozsądne ceny, można liczyć na dostawę na czas zamówionych toalet, wyładunek i ustawienie. Przy wynajmie na dłużej zapewniają także stały serwis. Spokojnie można im zaufać i złożyć zamówienie wygodnie online. Działają na terenie całego kraju, to nie jest tylko Poznań i okolice. Mają oddziały we wszystkich województwach. Firma z polskim kapitałem.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Toaleta na imprezę firmową
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!