Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty » The Boogie Town

The Boogie Town

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2014-06-25, 12:51  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
Witajcie,
otóż ostatnimi czasy natknąłem się na polski, w miarę młody, zespół, a mianowicie The Boogie Town. Jak na razie dane mi było przesłuchać tylko jedną ich płytę jednak muszę stwierdzić, że grają całkiem nieźle. Pewnie wyjdę na jakieś nooba bo każdy ich zna tylko ja o nich do niedawna jeszcze nie słyszałem. Co o nich sądzicie? Mają szanse się wybić z czym nowym? Ja wiem, że tak ale pytam Was: czy warto się zabrać za ich następną płytę?

Pozdrawiam Smile i dziękuje za wszelkie odpowiedzi
Reklamy
Fetamol

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 11
Post 2014-06-26, 14:49  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
nic mi nie wiadomo czy oni mają jakąkolwiek drugą płytę ale fajnie by było jakby mieli
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2014-07-21, 11:16  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
Dzięki za taki odzew z Wasze strony Razz
Otóż maja druga płytę. Pierwsza nazywa się, oryginalnie, '1', druga zaś 'grawitacja'. Zdążyłem już przesłuchać obie i muszę przyznać, że mają 'to coś'. Ale jak wiadomo dobrej muzyki nigdy za mało dlatego znacie może jakieś podobne zespoły? Podobne klimaty?
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-07-25, 19:10  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
To fanów zainteresuje na pewno fakt, że teraz część członków The Boogie Town (wraz z nieziemską wokalistką) założyli nowy projekt o nazwie Miejscovi. Właśnie wyszedł ich pierwszy singiel "Dziewczynę mieć ładną". Do posłuchania na ich fanpage na Facebooku. Do tego organizują tam teraz konkurs - można wystąpić w ich teledysku.
riki rik

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Post 2014-08-27, 11:43  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
Podbijam temat bo jest nas mało ale liczy się jakoś nie ilość Smile
pewnie nie jeśli chodzi o głosowanie bo jest plebiscyt o najbardziej 'letnią' piosenkę Smile Nie mówię,żebyśmy głosowali na Miejscovych ale obiektywnie mówiąc mają jedna z fajniejszych piosenek (no może Maleo Reagge Rockers ma coś tam do powiedzenia...a właściwie do zaśpiewania Smile)
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2014-08-27, 12:02  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
Vikto - można posłuchać piosenki na ich fejsie. Tak samo czytam, że niedługo już ma się pojawić teledysk "Dziewczynę mieć ładną".
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2014-08-27, 14:17  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
Shogo napisał: Vikto - można posłuchać piosenki na ich fejsie. Tak samo czytam, że niedługo już ma się pojawić teledysk "Dziewczynę mieć ładną".


A ta cuki tańcząca na ich Fb to nie teledysk?
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-08-29, 08:57  //  The Boogie Town Odpowiedz z cytatem
@911 - no wiesz, jak to ma być teledysk, to ja dziękuję Razz Poza tym na swoim fanapage stale informują, że prace nad teledyskiem trwają, chociaż już niby kończą się, więc nieługo będzie można zobaczyć. Mi tam i tam wystarcza sam utwór. Super się go słucha do biegania. Od razu mocno przyspieszam Very Happy
Forum Banzaj.pl » Muzyka, koncerty »  The Boogie Town
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!