Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Terapia manualna - gdzie w Warszawie?

Terapia manualna - gdzie w Warszawie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 895
Post 2016-11-05, 10:13  //  Terapia manualna - gdzie w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Gdzie w Warszawie zajmują się wykonywaniem terapii manualnej? Chodzi o to, że jak dłuże sobie poleżę, czy zaraz po wstaniu odczuwam silne bóle kręgosłupa. Podobno przynosi to korzystne rezultaty na tego rodzaju dolegliwości?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 961
Post 2016-11-07, 12:49  //  Terapia manualna - gdzie w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że tak. Jest kilka miejsc, w których możesz zapisac się własnie na taką terapię. Mogę Ci polecić szczególnie ten gabinet:
demimed.pl/rehabilitacja/index.php?id=22

Do całej terapii zalicza sie wiele zabiegów . Między innymi:mobilizacja czy masaż.
Najlepiej jest zapisać się tam na konsultację ze specjalistą aby mógł zaproponować najskuteczniejsze zabiegi w Twojej chorobie.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-07, 00:42  //  Terapia manualna - gdzie w Warszawie? Odpowiedz z cytatem
Ogólnie co do rehabilitacji to podobno sprawdza się rezonans stochastyczny. Przeczytałam o tym na https://www.zeptor.com.pl/. Można się zatem dowiedzieć jaka jest rezinans stochastyczny cena urządzenia. Warto jak gabinet w taki zainwestuje.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Terapia manualna - gdzie w Warszawie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!