Forum Banzaj.pl » Hydepark » Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni

Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2020-03-01, 13:22  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Szukam jakiegoś taniego sposobu ogrodzenia działki o dużej powierzchni w możliwie tani sposób.
Oczywiście ogrodzenie powinno być również atrakcyjne pod względem wizualnym.
Czy ktoś już to moze wcześniej przerabiał?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2020-03-02, 12:21  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Najtaniej wychodzi siatka leśna. Stosowana do ochrony leśnych szkółek przed dziką zwierzyną.
Wykorzystuje się w tym celu drewniane betonowe, stalowe lub drewniane słupki, które mają za zadanie utrzymać całą konstrukcję.

Jest to skuteczna metoda, ale nie należy do najtańszych. Innym rozwiązaniem, również uchodzącym za budżetowe jest wykorzystanie paneli ogrodzeniowych. Jest to zwykle dostatecznie sztywna i wytrzymała konstrukcja.
Rzuć okiem jeszcze pod niniejszego linka: https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/panele-ogrodzeniowe/panele-ogrodzeniowe-1
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2020-04-26, 19:59  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Mnie bardzo podoba się ogrodzenie modułowe joniec. Wygląda efektownie i jest bardzo trwałe. nie jest też kłopotliwe w utrzymaniu bo składa się z betonowych bloczków, ale cała zabawa polega na tym, że wyglądają ona jak kamięń.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-05-14, 11:54  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Tanie? To zaraz nowe trzeba będzie robić.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-03-25, 13:57  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Myślę, że bez problemu ogrodzenie firmy https://www.polbram.eu/ super u was się sprawdzi, ja sam posiadam jedno z nich już kilka lat i jest najlepsze jakie mieliśmy do tej pory.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-08-30, 11:10  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Macie już na oku jakąś konkretną firmę? Myślę, że chyba każdy widział, że jest ich całkiem sporo na rynku, więc warto stawiać na profesjonalistów i wybrać ich z całej oferty. Odpowiedniej jakości usług, jeśli chodzi o wiercenie w betonie możecie szukać w ofercie https://michtop.pl/oferta/wiercenie-w-betonie/ , więc koniecznie wejdźcie, sprawdźcie i w razie potrzeby skorzystajcie. Będziecie zadowoleni.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-09-29, 07:19  //  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni Odpowiedz z cytatem
Teraz są fajne ogrodzenia panelowe - tanie, łatwe w montażu i estetyczne, czego chcieć więcej Very Happy
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Tanie ogrodzenie działki o dużej powierzchni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!