Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » taksówka Warszawa

taksówka Warszawa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-10-29, 23:39  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
Szukam dobrej firmy taksówkarskiej działającej w Warszawie? Korzystał ktoś z Free Now, słyszalem że mają dużo aut i nie trzeba długo czekać zeby przyjechali, a na tym mii bardzo zależy
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2019-10-30, 12:50  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
Firma nasza też od jakiś kilku miesięcy korzysta z free now i ja sama prywatnie także. Mają bardzo sympatycznych kierowców, nienachalnych z rozmową kiedy widzą ze się nie chce rozmawiac, w miarę nowe auta, zadbane, i zawsze jest szybko i na czas. Klienci tez sobie chwalą, jak czasami dla nich zamawiamy kursy.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-11-05, 08:46  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
Lepiej korzystać z Ubera.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-11-17, 23:29  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
testujemy właśnie to free now i chyba nawiążemy współpracę na dłużej, można ich podpiąć pod plaformę concur i przez nią się też rozliczać, na razie wrażenia bardzo pozytywne. kilka razy korzytałem i wszystko w jak najlpszym porządku
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2019-12-16, 12:39  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
Pewnie, nie macie się nad czym zastanawiać bo to dobry wybór Smile Tak jak powyżej wspomniałam nasza firma korzysta i każdy zadowolony. Ja też prywatnie nie narzekam, wszystko zawsze jest dopięte jak trzeba.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-01-29, 23:18  //  taksówka Warszawa Odpowiedz z cytatem
po tych kilku miesiącach współpracy jesteśmy zadowoleni. Zero problemów, nowe auta i kierowcy co znają miasto, ile czasu i nerwów zaoszczędzone. Bo jeednak jak się autm samemu jeźdz ito trzeba kombinować, parking itp.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  taksówka Warszawa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!