Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szybka pożyczka

Szybka pożyczka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2016-06-09, 22:17  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??
Reklamy
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2016-08-28, 10:39  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Jak się bierze w normalnej firmie to tak. Ja od czasu do czasu zmuszony jestem wziąć taką chwilówkę, za każdym razem spłaciłem ją w terminie. Firmy mają podobne zasady, ale ja najbardziej polecam Lendon, bo pierwszą pożyczkę można u nich wziąć totalnie za darmo, po prostu bierzesz np. tysiąc i oddajesz tysiąc. Firma jest uczciwa, wszystkie warunki znane są od razu. Trzeba czytać umowy i tyle, wtedy zawsze będzie bezpiecznie.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-09-27, 05:29  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Bezpieczne jest o ile wiesz,że spłacisz chwilówke w odpowiednim czasie. Wiele osob jednak nie splaca chwilówek, a potem zastanawia się czemu oprocentowanie tak bardzo narosło. .... Chwilówka to nie jest pożyczka na rok czy dwa. Jest to pożyczka na miesiąc, na kilka tygodni.
Najlepiej to poczytaj sobie opinie o firmach chwilówkowych:
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/ - o tutaj masz forum o tym.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-10-12, 13:41  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie opcja kredytu jest jeszcze znośna, ale nie kredytu konsumpcyjnego, ale takiego w celu inwestycji to tak. Co do chwilówek to mam krytyczne zdanie, uważam, że pakowanie się w to jest zabójstwem dla naszych finansów tak naprawdę. Najlepszą opcją jest po prostu racjonalne gospodarowanie pieniędzmi i przy tym oszczędzanie.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2016-11-09, 06:27  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
ryjek napisał: Jak dla mnie opcja kredytu jest jeszcze znośna, ale nie kredytu konsumpcyjnego, ale takiego w celu inwestycji to tak. Co do chwilówek to mam krytyczne zdanie, uważam, że pakowanie się w to jest zabójstwem dla naszych finansów tak naprawdę. Najlepszą opcją jest po prostu racjonalne gospodarowanie pieniędzmi i przy tym oszczędzanie.


Pewnie, że jet to najlepsza opcja. Niemniej musisz mieć jakieś pieiadze aby nimi gospodarować . Niekiedy jednak człowiek jest w trudnej sytuacji i musi wziąć pożyczkę. Poza tym nawet jeśli masz oszczędności i trzymasz je na lokacie to czasami lepiej jest skorzystać z jakiejś oferty i zdecydować się na darmowy kredy niż na przykład zrywać lokatę....

Proponowałbym wyrobić sobie kartę kredytową Wiekszość kart jest nieoprocentowana do 60 dni spłaty. Są również darmowe karty:
city handlowy
ing bank śląski

Fajne zestawienie znalazłem, więc wrzucam: http://www.postawnaswoim.pl/ranking-kart-kredytowych
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-11-23, 06:30  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał: Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??


Bezpieczne jest o ile wybierzesz wiekszą firmę .Oraz będziesz się stosował do zasad tej pożyczki. Czyli spłacisz ją w terminie. W takim przypadku raczej nie musisz się stresować czy coś się stanie.

Sam korzystałem kilka razy z takiej pomocy. Jeśli dobrze wiesz jak traktować takie firmy to w wielu opcjach jest to korzystniejsza opcja niż bank. Piszę tutaj głównie o pierwszej darmowej pożyczce.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-11-06, 08:31  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał: Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??


A czemu ma nie być bezpiecznie? Tego typu firmy to legalnie działające w Polsce biznesy, które równiez podlegają pod regulacje oraz ustawy. Poza tym nie jesteś ślepy. Wiesz co podpisujesz.Wszystko masz w umowie. Koszta dodatkowe. A jesli ktoś nie czyta co podpisał i jestem potem w czarnej d.... to jest to jedynie jego własny problem.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-04-29, 10:15  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Szybkie pożyczki przez internet to idealne rozwiązanie, gdy na szybko potrzebujemy kasy... Miałem sporo wątpliwości ofertę, której firmy wybrać, bo ofert jest sporo, ale ranking ze strony frontline24.pl znacznie mi to zadanie ułatwił.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2018-05-15, 05:58  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Jest bezpieczne, ale warto przemyśleć czy coś takiego nam się opłaci.Na pewno opłaca się w sytuacji kiedy bierzemy pierwszą darmowa pożyczkę.Po pierwsze taka pożyczka jest zwykle rzeczywiście za free ( jesli spłacimy do czasu podanego w regulaminie). Po drugie udzielona jest o wiele szybciej niż przez bank i z pominięciem wielu formalności.

Dużo firm oferuje coś takiego:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Zerknijcie sobie na to porównanie.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2018-09-05, 20:22  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Chwilówki chyba są bezpieczne jeśli uda się ją zwrócić w terminie. Jeśli nie to pojadą po tobie po całości. Bezpieczniej jest wziąć kredyt w banku Raiffeisen który jest bez odsetek i samemu można określić w ilu ratach chce się spłacić. Ale uwaga bo prowizja banku zależy właśnie od ilości rat.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-07-12, 07:24  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Są bezpieczne, jeśli umiejętnie się z nich korzysta. Gorzej, jeśli ktoś zaciąga pożyczki i ich nie spłaca. Na http://uwagafinanse.pl/nie-splacam-chwilowek-co-mi-grozi-konsekwencje-niesplacania-szybkich-pozyczek/ opisano konsekwencje braku spłat takich pożyczek.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-03-31, 12:47  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak, zgadzam się z tym. Na szczęście możliwa jest konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Poznań więc można jakoś sobie z tymi długami w razie czego poradzić, ale generalnie lepiej do takiej sytuacji nie doprowadzać
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szybka pożyczka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!