Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szybka pożyczka

Szybka pożyczka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mazi88

Post 2016-06-09, 22:17  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??
Reklamy
Edek192

Post 2016-08-28, 10:39  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Jak się bierze w normalnej firmie to tak. Ja od czasu do czasu zmuszony jestem wziąć taką chwilówkę, za każdym razem spłaciłem ją w terminie. Firmy mają podobne zasady, ale ja najbardziej polecam Lendon, bo pierwszą pożyczkę można u nich wziąć totalnie za darmo, po prostu bierzesz np. tysiąc i oddajesz tysiąc. Firma jest uczciwa, wszystkie warunki znane są od razu. Trzeba czytać umowy i tyle, wtedy zawsze będzie bezpiecznie.
riddle

Post 2016-09-27, 05:29  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Bezpieczne jest o ile wiesz,że spłacisz chwilówke w odpowiednim czasie. Wiele osob jednak nie splaca chwilówek, a potem zastanawia się czemu oprocentowanie tak bardzo narosło. .... Chwilówka to nie jest pożyczka na rok czy dwa. Jest to pożyczka na miesiąc, na kilka tygodni.
Najlepiej to poczytaj sobie opinie o firmach chwilówkowych:
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/ - o tutaj masz forum o tym.
ryjek

Post 2016-10-12, 13:41  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie opcja kredytu jest jeszcze znośna, ale nie kredytu konsumpcyjnego, ale takiego w celu inwestycji to tak. Co do chwilówek to mam krytyczne zdanie, uważam, że pakowanie się w to jest zabójstwem dla naszych finansów tak naprawdę. Najlepszą opcją jest po prostu racjonalne gospodarowanie pieniędzmi i przy tym oszczędzanie.
error

Post 2016-11-09, 06:27  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
ryjek napisał: Jak dla mnie opcja kredytu jest jeszcze znośna, ale nie kredytu konsumpcyjnego, ale takiego w celu inwestycji to tak. Co do chwilówek to mam krytyczne zdanie, uważam, że pakowanie się w to jest zabójstwem dla naszych finansów tak naprawdę. Najlepszą opcją jest po prostu racjonalne gospodarowanie pieniędzmi i przy tym oszczędzanie.

Pewnie, że jet to najlepsza opcja. Niemniej musisz mieć jakieś pieiadze aby nimi gospodarować . Niekiedy jednak człowiek jest w trudnej sytuacji i musi wziąć pożyczkę. Poza tym nawet jeśli masz oszczędności i trzymasz je na lokacie to czasami lepiej jest skorzystać z jakiejś oferty i zdecydować się na darmowy kredy niż na przykład zrywać lokatę....

Proponowałbym wyrobić sobie kartę kredytową Wiekszość kart jest nieoprocentowana do 60 dni spłaty. Są również darmowe karty:
city handlowy
ing bank śląski

Fajne zestawienie znalazłem, więc wrzucam: http://www.postawnaswoim.pl/ranking-kart-kredytowych
draco

Post 2016-11-23, 06:30  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał: Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??

Bezpieczne jest o ile wybierzesz wiekszą firmę .Oraz będziesz się stosował do zasad tej pożyczki. Czyli spłacisz ją w terminie. W takim przypadku raczej nie musisz się stresować czy coś się stanie.

Sam korzystałem kilka razy z takiej pomocy. Jeśli dobrze wiesz jak traktować takie firmy to w wielu opcjach jest to korzystniejsza opcja niż bank. Piszę tutaj głównie o pierwszej darmowej pożyczce.
tomekmoskwicz

Post 2017-11-06, 08:31  //  Szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem
mazi88 napisał: Waszym zdaniem pożyczanie w tzw chwilówkach jest bezpieczne??

A czemu ma nie być bezpiecznie? Tego typu firmy to legalnie działające w Polsce biznesy, które równiez podlegają pod regulacje oraz ustawy. Poza tym nie jesteś ślepy. Wiesz co podpisujesz.Wszystko masz w umowie. Koszta dodatkowe. A jesli ktoś nie czyta co podpisał i jestem potem w czarnej d.... to jest to jedynie jego własny problem.
Jeśli tak naprawdę chcesz się upewnić czy to co bierzesz jest ok to możesz się zawsze dopytać na forum:
https://chwilowo.pl/forum - tutaj masz forum specjalistyczne o chwilówkach.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szybka pożyczka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Star Wars: The Last Jedi w zwiastunie z ujęciami z planu

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja