Forum Banzaj.pl » Hazard » szybka pozyczka

szybka pozyczka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-22, 14:47  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
No i doigrałem się, hazard mnie zniszczył. Teraz szybko potrzebuję pożyczki na 20.000zł Bank nie wchodzi w rachubę, bo żona ma pożyczkę, a poza tym pewnie bank by wymagał zgody żony. Nie kryję, że zależy mi na ukryciu tego faktu
i załatwienie spłaty bez informowania o tym żony.
Gdzie się mam udać waszym zdaniem, by nie wpędzić się w jeszcze większe kłopoty?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-12-05, 10:13  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Ponawiam pytanie
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2017-12-05, 12:30  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteś w sytuacji takiej samej w jakiej jest autor to nie polecam brania chwilówek na spłate długów z hazardu. Nie jest to opłacalne i takie pożyczki są drogie.Możńa wpaść w jeszcze wieksze problemy finansowe.Jesli jednak stabilnie stoisz na dwóch nogach i bedziesz w stanie spłacić pożyczkę o czasie to proponowałbym wziąć zobowiazanie w smart pożyczce.Szczególnie,że mają teraz dobrą promocję. Pierwsza pozyczka jest u nich całkowicie za darmo.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2018-05-05, 20:11  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Oprocentowanie 4,99%. Ale wcześniej musisz skończyć z hazardem bo inaczej wszystko będzie bez sensu.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-06-07, 06:11  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
zaspany57 napisał: No i doigrałem się, hazard mnie zniszczył. Teraz szybko potrzebuję pożyczki na 20.000zł Bank nie wchodzi w rachubę, bo żona ma pożyczkę, a poza tym pewnie bank by wymagał zgody żony. Nie kryję, że zależy mi na ukryciu tego faktu
i załatwienie spłaty bez informowania o tym żony.
Gdzie się mam udać waszym zdaniem, by nie wpędzić się w jeszcze większe kłopoty?


Jest to dośc spora suma. Wiekszość firm pożyczkowych z tego co widzę udziela pożyczek do max 5000 zł ( na miesiąc albo na dwa). Tylko niektóre udzielają pożyczek ratalnych. Możesz sobie jednak porównać te oferty na tej stronie:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Jest na niej zestawienie poszczególnych ofert. Najlepsze są oferty pierwszej gratis chociaż są one na mniejszą sume.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-06-30, 02:43  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Jak już mówimy o pożyczaniu pieniędzy to warto także wspomnieć o tym, by dobrze analizować swoje finanse. Zawsze trzeba spłacić to co się pożyczyło no chyba że z tym też jest problem to w takim wypadku konsolidacja chwilówek Poznańzdecydowanie pomoże
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-11-26, 12:43  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Chyba każdy chce wziąć szybką pożyczkę, ale biorąc taką trzeba uważać, aby przypadkiem nie wziąć jej na niekorzystnych warunkach. Właśnie dlatego zawsze polecam stronę: https://taniopozyczam.pl/ . Tutaj na spokojnie można zapoznać się z warunkami i oczytać w temacie - wszystko jest czytelnie opisane.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2024-04-18, 12:21  //  szybka pozyczka Odpowiedz z cytatem
Najszybciej weźmiesz pożyczkę bez BIK i KRD, tzn. bez sprawdzeń w rejestrach. Ona ograniczona jest do minimum formalności co skraca czas jej przyznawania. A to nie wszystkie plusy takiej pożyczki. Rzuć okiem na ten artykuł https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd . Znajdziesz wiele przydatnych informacji o tym typie pożyczek.
Forum Banzaj.pl » Hazard »  szybka pozyczka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!