Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szukam taniej drukarni internetowej

Szukam taniej drukarni internetowej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-02-17, 14:20  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Mam do wydrukowania sporą partię broszur oraz folderów na konferencję. Gdzie można wydrukować w mairę tanio oraz w dobrej jakosci? Szukałem w google,drukarni jest sporo ale żadnych konkretów.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2015-02-17, 16:01  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Ja drukuję co jakiś czas materiały promocyjne do firmy w Openprint . Jest to jedna z wiekszych drukarni internetowych ale mają dobre ceny oraz obsługę ( w razie wątpliwości to można do nich od razu zadzwonić i dopytać się co i jak). Zamówienie realizują szybko . Chyba jeszcze nigdy nie czekałem więcej niż te 2 czy 3 dni tak więc możesz śmiało tam zamawiać. Jest to chyba trzecia drukarnia z jakiej usług korzystam ale z tej jestem najbardziej zadowolony.
kakadu

Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-03, 09:13  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Spróbuj na viperprint.pl mają świetną jakość i ciekawe zniżki na początek.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-04-17, 14:16  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Jedną z najlepszych drukarni jest chroma.
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2015-04-20, 15:09  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Ile one kosztują?
Kordi

Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 5
Post 2015-06-01, 11:17  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o koszta druków to "internetowa drukarnia" jest o wiele tańsza i szybciej realizuje druki. Najlepiej oczywiście trafić do normalnej drukarni która uruchomiła specjalistyczny sklep internetowy do zamawiania drukowania. Reguła jest taka im nowocześniejsza drukarnia tym lepsza jakość i cena drukowania. Ja drukowałem dla firmy w drukarni Drukomat i nie narzekam bo załapałem się na atrakcyjną promocję i dodatkowo wiem ze w jednym miejscu zamawiałem druk offsetowy i cyfrowy co rzadko się zdarza w przypadku innych drukarni online.
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-11-16, 17:00  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Sprawdź drukarnię Web-to-print.pl .Z tego co wiem to jedna z lepszych drukarni w sieci. Są terminowi, solidni i z dobrymi cenami. No i oferuja szeroki wachlarz usług.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-05-22, 10:49  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Doradźcie gdzie w dobrej cenie wydrukuję banery reklamowe ?
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2017-05-23, 06:46  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Jest sporo tego typu firm.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-08-27, 11:50  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
Dobre ceny ma drukarnia Fingerprint. https://www.fingerprint.pl

Kilka razy już u nich drukowałem. Przed dokonaniem pierwszego zamówienia skontaktowałem się mailowo z drukarnią. Dostałem miłą, szybką i pełną odpowiedź na moje pytania.

Jakosć wydruków bardzo dobra, podobnie jest z szybkim praktycznie ekspresowym zrealizowaniem zamówienia.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2019-08-30, 18:11  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
To zobacz sobie może firmę Cuddruk. Mają bardzo rozległą ofertę, drukują np. ulotki, zakładki do książek, książki szyte i wiele więcej. Według mnie bardzo ciekawa sprawa, szczególnie jeżeli prowadzi się firmę.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-01-10, 14:34  //  Szukam taniej drukarni internetowej Odpowiedz z cytatem
To ja zaproponuję Copyshop. Szybko realizują zlecenia. Mają konkurencyjne ceny. A do tego usługi kompleksowe - drukują niemal wszystko. Sprawdź na ich stronie https://www.copyshop.krakow.pl/. Wydruki wysokiej jakości, z dostawą pod wskazany adres.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szukam taniej drukarni internetowej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!