Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Szukam producenta znaków drogowych

Szukam producenta znaków drogowych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-10-27, 09:58  //  Szukam producenta znaków drogowych Odpowiedz z cytatem
Będę potrzebował kilku znaków do umieszczenia na terenie firmowym.

Doradzicie jakąś dobrą firmę?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2019-10-28, 11:14  //  Szukam producenta znaków drogowych Odpowiedz z cytatem
tomekmoskwicz napisał: Będę potrzebował kilku znaków do umieszczenia na terenie firmowym.

Doradzicie jakąś dobrą firmę?


Jakis czas temu zamawialem znaki na drogę wewnętrzną bo musiałem ją w jakiś sposób oznaczyć. Na początku szukałem znaków w sklepach lokalnych i były jakieś podstawowe jednak w koncu zamówiłem u producenta.

Polecam kontakt z firmą Tioman. W dobrej cenie znajdziesz tam znaki drogowe każdego typu i inne elementy infrastruktury drogowej.

Wszystkie oferowane przez nich znaki drogowe są również zgodne z normami.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-03-12, 13:12  //  Szukam producenta znaków drogowych Odpowiedz z cytatem
Planujesz organizację ruchu wokół firmy? Warto zainteresować się tym tematem. Na http://teberia.pl/organizacja-ruchu-podczas-robot-drogowych-przepisy-jak-powinny-byc-oznakowane-roboty-drogowe/ są szczegóły dotyczące organizacji ruchu np. na czas robót drogowych.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-10-21, 18:46  //  Szukam producenta znaków drogowych Odpowiedz z cytatem
tomekmoskwicz napisał: Będę potrzebował kilku znaków do umieszczenia na terenie firmowym.

Doradzicie jakąś dobrą firmę?



Tak, oczywiście. Zapoznaj się z ofertą https://www.znakowaniepoziome.pl - oni własnie się tym zajmują.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Szukam producenta znaków drogowych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!