Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia w firmie?

Szkolenia w firmie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
KrzysiekW

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 3
Post 2014-07-10, 11:28  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Chciałem założyć nowy temat, ponieważ mam pewien problem - zastanawiam się nad zorganizowaniem szkolenia w formie e-learningu. Nie jestem przekonany do szkoleń tradycyjnych, dlatego mój wybór padł na szkolenia BHP przeprowadzane przez e-specjalistaBHP. Chcę wybrać ich ofertę ze względu na dogodne ceny. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Jak oceniacie jakość szkoleń?
Reklamy
kamilW

Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 4
Post 2014-08-25, 08:46  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Korzystałem z e-specjalisty dwukrotnie i zarówno za pierwszym jak i za drugim razem byłem zadowolony. Jakość szkoleń jest na wysokim poziomie i cenowo są też w porządku Smile
Fliper

Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 33
Post 2015-01-05, 03:32  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
To ja się wypowiem od drugiej strony - korzystałem z e-learningów (trochę inna branża) w ramach partnerstwa z Ideą Expert i też mam poczucie, że faktycznie coś z tych zajęć wyniosłem i sporo rzeczy mi w głowie uporządkowały.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-04-16, 10:30  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Jestem zwolennikiem szkoleń tradycyjnych. Z doświadczenia wiem, że więcej z nich wynoszę. Mam szansę zadawania pytań i uzyskania na nie odpowiedzi. Jeśli chodzi o szkolenie z BHP to nasza firma korzystała z BHP Partner (http://www.bhp-partner.net/). Jesteśmy w Płocku. Szkoleniowiec przejechał do nas na miejsce i przeprowadził szkolenie szybko i bez zarzutów. Specjalista znał się na swojej robocie. Dużo tłumaczył. Polecam!
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-07-01, 15:57  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
To bardzo fajny pomysł bo teraz szkolenia w sieci są bardzo modne i dosyć popularne. Dobrze że wychodzisz poza schemat i organizujesz szkolenie w takiej formie bo w końcu trzeba korzystać z dostępnych technologii.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-07-17, 13:51  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy tego typu szkolenia są praktyczne. Jestem zdania,ze lepiej jest zorganizować szkolenie w formie tradycjnej. W firmie dbamy o dokształcanie bo jest to bardzo dobra inwestycja. Korzystamy z usług firmy Academy of Business.

Obecnie prowadzą cykl szkoleń dla pracowników wyższego oraz niższego szczebla. Polecam szczególnie ich szkolenia dla managerów. Bardzo wysoki poziom. Dokształcałem się tam sam ale również moja firma korzystała z usług szkoleń zewnętrznych.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2015-07-19, 01:07  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
W niektórych przypadkach dobrym rozwiązaniem rzeczywiście będą szkolenia i kursy, w innych lepiej sprawdzą się studia podyplomowe. Niezależnie od formy kształcenia, ważne jest to, żeby przekazywana wiedza była wartościowa tj. przydatna w pracy. Niejednokrotnie słyszy się o szkoleniach, które pracownicy traktują jak czas wolny od pracy, podczas, którego zwyczajnie się nudzą... Myślę, że warto rozważyć studia biznesowe MBA: http: //studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/torun/korzysci.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-07-22, 14:44  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Fajnym rozwiązaniem są szkolenia, poza miejscem pracy. Nasz szef postanowił, że połączymy przyjemne z pożytecznym. A miejsce mam wyszukać ja. No to szukałam i znalazłam windsorhotel.pl Miejsce piękne, można się szkolić w takim otoczeniu. Dziewczynom z pokoju się podoba, wiec jeszcze szef musi zaakceptować.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2016-02-19, 23:08  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Szkolenia są potrzebne to na pewno, nie tylko pomagają zwiększyć efektywność pracy, ale budują lojalność pracownika do firmy. Według mnie ciekawym rozwiązaniem może okazać się wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem albo sesją coachingową. Na stronie firmy AVENHANSEN znajdziecie taka ofertę i wiele propozycji szkoleń biznesowych.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-02, 14:29  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Ja również jestem zdania,że warto jest inwestować w szkolenia dla pracowników. Szkolenia e-learningowe są skuteczniejsze od szkoleń tradycyjnych o czym przekonałem się na własnej skórze. Osoba o wiele lepiej chłonie wiedzę kiedy uczy się na spokojnie w domu. Może się bardziej zrelaksowac. Poza tym każdy ma inny tryb nauki. Są osoby, które tracą zainteresowanie i zdolność skupienia na temacie już po kilkunastu minutach wykładu.
Ze swojej strony mogę polecić szkolenia e learningowe od firmy Gromar

Jest to duża baza szkoleń, z której nie raz korzystaliśmy w firmie.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-23, 06:35  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Szkolenia w firmie zawsze są opłacalne.Zastanów się jednak nad tym jakie konkretnie szkolenia będą prowadzone. Jesli chodzi o bhp to spokojnie wystarczy szkolenie przez internet poniewż informacji nie jest tak dużo i nie są one tak znaczące.

Jesli jednak zależy Wam na profesjonalnych szkoleniach to warto jest udać się do firmy, ktora organizuje szkolenia zewnętrzne,dzieki którym otrzyma się stosowny certyfikat.

Ciekawe szkolenia, na przykład z audytu oferuje Academy of Business
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-12-06, 12:21  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z waszymi wskazówkami. Ja właśnie korzystałam z usług firmy CC Training. Brałem udział w szkoleniu dotyczącym networkingu.Jestem bardzo zadowolony z jakości tych szkoleń,ponieważ prowadzący był zaangażowany i chętnie odpowiadał na pytania.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-12-20, 13:58  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Do tej pory spotkałem się przede wszystkim ze szkoleniami dla menadżerów. Mają one kilka celów.
1. Możliwość poznania siebie i swoich technik pracy na co dzień, porozmawiania ze sobą jak szef z szefem.;
2. Możliwość poznania technik trenerskich (coaching);
3. Możliwość poznana technik związanych z motywowaniem, mobilizowaniem, wystąpieniami publicznymi...
Mam tutaj na myśli szkolenia takie jak w Szkole Trenerów Ster i inne tego typu. Na http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ można znaleźć trochę więcej info.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2017-04-27, 20:06  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że takie szkolenia powinny być organizowane w odpowiedni miejscu. Ja polecałabym Ci zajrzeć do Q Hotel Plus Wrocław bo ają świetną ofertę dla biznesu. Uważam, że warto zwrócić na ich ofertę uwagę Smile
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-11-14, 12:43  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Myślę,że nie ma aż takiego znaczenia czy szkolenie jest przeprowadzane na miejscu w firmie czy gdzież na zewnątrz. Liczy się głównie to jaka firma to szkolenie przeprowadza oraz czy sie na tym zna. Firm szkoleniowych jest wiele, niemniej nie każda ma odpowiednie kwalifikacje.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-02-17, 11:42  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Szkolenia w firmach to bardzo istotna rzecz, tym bardziej w branży budowlanej. W mojej firmie wysłałem pracowników na szkolenia do firmy http://www.atppg.pl/ i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Rzeczowo wszystko przeprowadzone, a nabyte doświadczenie to najlepsza rzecz, jaką możemy zaoferować swoim własnym pracownikom.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2020-07-19, 23:03  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Gdzie w takim razie wyszukujecie interesujące Was szkolenia? W firmach często są organizowane ale jeśli zależy nam na zdobyciu dodatkowych kwalifikacji to nie ma na co czekać aż szefostwo coś zorganizuje - im więcej kursów odbędziemy tym jesteśmy atrakcyjniejsi na rynku pracy. Zobaczcie na https://eventis.pl/ jakie szkolenia i kursy można znaleźć. To miejsce w sieci gdzie można znaleźć oferty z całego kraju, również w formie szkoleń on-line. Pojawiają się z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie, dzięki temu jest czas na zastanowienie się i ewentualne zgłoszenie chęci udziału.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-07-21, 20:17  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli firmie zależy na wykwalifikowanych pracownikach to moim zdaniem powinna zainwestować w dualny model nauczania, tutaj o nim mowa https://edunet-poland.pl/studia-dualne-model-studiowania/ . Jest możliwość podjęcia współpracy z wybraną uczelnią, na czym zyskują zarówno studenci jak i firma
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2024-03-24, 11:09  //  Szkolenia w firmie? Odpowiedz z cytatem
Poszukując efektywnych metod na poprawę swoich relacji w pracy i życiu prywatnym, warto zapoznać się z ofertą na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/interpersonalne/ Odkryjesz tam szereg szkoleń, które pozwolą Ci zbudować silniejsze i bardziej efektywne więzi.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia w firmie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!