Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia

Szkolenia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-10-30, 13:21  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Pracuję w firmie jako handlowiec , i powiem Wam że praca nie jest wcale łatwa. Najgorsze to dogadanie się z klientem, kolega dał namiar na Bartka bartlomiej-stolarczyk.com/aktywna-sprzedaz/ , znacznie moje techniki w negocjacji sprzedaży się poprawiły. Polecam
Reklamy
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-10-31, 06:07  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Szkolenia zarówno dla pracowników jak i dla zarządzających są bardzo ważne. My zatrudniamy firmę, która właśnie takie szkolenia u nas robi ( Grupa No Problem) i wszyscy są bardzo zadowoleni Smile
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-04-25, 07:41  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Hej! Czy ktoś z Was odbył szkolenie na operatora wózka widłowego? Jeśli tak to czy egzamin końcowy jest trudny? Gdzie warto zrobić taki kurs? Jak na ten moment bardzo spodobała mi się oferta kursu na wózek widłowy jednej z firm na Śląsku, ale zanim podejmę decyzję, gdzie będę się szkolić chciałbym poznać również Wasze propozycje.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2019-05-16, 15:20  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem niezwykle ważna w biznesie jest znajomość języka angielskiego. Chcąc się go nauczyć, obecnie nie trzeba nawet wychodzić z domu. Języka można się bowiem uczyć przez internet. Świetnie sprawdza się Tutlo - platforma językowa oferująca naukę języka przez internet.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2019-05-17, 20:42  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Szkolenia dla pracowników są niezbędne i powinny być jak najczęściej przeprowadzane, dzięki nim każdy z pracowników może w takim samym stopniu wzbogacać wiedzę i umiejętności. Pracownik staje się bardziej kompetentny, to że się rozwija na pewno motywuje i zachęca do dalszej pracy, nawet na tym samym stanowisku https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1667/podanie-o-przedluzenie-umowy-o-prace. Szkolenia to jeden ze sposobów na zatrzymanie u siebie dobrych pracowników.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-06-16, 14:32  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
To prawda nie tylko pracownicy powinni brac udział w szkoleniach ale tez kadra kierownicza. Moim zdaniem szkoleniem które każdy powinien zaliczyć jest to https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-ppoz/ Szkolenie online, więc można tak zorganizować by nie zakłócało pracy.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2021-02-03, 23:22  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie polecam szkolenia sprzedażowe. Jeśli w firmie pracownicy zajmują się sprzedażą produktów bezpośrednio bądź poprzez kontakt telefoniczny to muszę znać odpowiednie techniki sprzedaży. Jakie one są, jakie główne cechy powinien mieć sprzedawca to zobaczcie na tej stronie http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Szkolenia warto wykonywać na bieżąco, sprawdzać wyniki jak pracownicy sobie dana wiedzę przyswoili i jak się stosują do zaleceń. To bardzo ważne, sprzedaż online nie jest łatwa i jak nie znajdzie się sposobu na klienta to się zwyczajnie nic nie sprzeda.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-02-18, 22:51  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Miałem okazję być na kilku szkoleniach organizowanych przed Akademie wiedza i praktyka. Mają duzo różnych szkoleń, webinariów z wielu dziedzin, przeprowadzone to bylo profesjonalnie i ciekawie
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-03-20, 21:48  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie naprawdę dobrych szkoleń zawodowych to zobaczcie na tej stronie. To centrum kształcenia prowadzące naukę w systemie dualnym, czerpią z niemieckich wzorców gdzie ten system od lat się sprawdza i przynosi bardzo dobre efekty.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-04-13, 11:56  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Różne wdrożenia i audyty są wykonywane w firmie https://haccp-polska.pl/ jeśli macie chęci na nie się zapisać to nie ma problemu. Ja już z nich korzystałem i jestem zadowolony.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-06-28, 22:00  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że w zawodzie nauczyciela bardzo ważne jest stałe dokształcanie się i poprawa swoich umiejętności. Dlatego warto korzystać ze szkoleń o których tutaj mowa http://di.com.pl/jak-mozna-zwiekszyc-swoje-kompetencje-jako-nauczyciel-66179 .Zyskują na tym zarówno nauczyciele, jak i uczniowie
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-07-22, 20:34  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Bardzo podoba mi sie formuła tych szkoleń https://studio-zoe.pl/centrum-szkoleniowe - każdy w tej branży potrzebuje stałego dokształcania - tak bardzo kosmetologia postępuje, nowe rozwiązania, sprzęt, kosmetyki
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2021-10-05, 14:29  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Osoby, które myślą o pracy architekta powinny koniecznie skorzystać z kursów rysowania, no chyba że są pewne swoich umiejętności. We Wrocławiu funkcjonuje szkoła DOMIN, która ma bardzo dobre wyniki w tym zakresie. Jej kursanci bez problemu dostają się na studia, często z najlepszymi wynikami na egzaminach. Warto inwestować w samych siebie, jeżeli wybieramy umiejętnie kursy, można fajne życie zawodowe sobie przygotować.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 349
Post 2023-09-19, 16:33  //  Szkolenia Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto inwestować w rozwój językowy swoich pracowników, moim zdaniem warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. W dzisiejszym globalnym rynku pracy, umiejętność komunikowania się w różnych językach jest niezwykle pożądana. Firmy, które decydują się na finansowanie kursy językowe dla pracowników, zyskują konkurencyjną przewagę na rynku globalnym. Dzięki temu mogą skuteczniej komunikować się z klientami i partnerami zagranicznymi, co otwiera drzwi do nowych szans biznesowych. Ponadto, pracownicy, którzy posługują się obcymi językami, są często bardziej wartościowi dla pracodawcy. Wspieranie ich w rozwoju językowym przyczynia się do budowania silnych zespołów i efektywnej komunikacji w międzynarodowych projektach. Warto więc zastanowić się nad taką inwestycją w przyszłość firmy
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!