Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia managerskie

Szkolenia managerskie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wojak

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 16
Post 2015-12-22, 11:48  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Witam, szkolenia w dzisiejszych czasach to podstawa, dlatego zachęcam aby zapoznać się z ofertą proponowaną przez Grupę-Kreatywną, znajdziemy w niej między innymi szkolenia managerskie
Reklamy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2016-02-17, 16:27  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Zauważyłam, ze coraz więcej firm inwestuje w szkolenia biznesowe, wydaje mi się, że to dobry sposób, aby zwiększyć lojalność pracowników.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2016-02-17, 20:32  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Sądzę, że każdy przedsiębiorca powinien zdecydować się inwestowanie w szkolenia biznesowe. To dobry sposób, aby zwiększyć motywację pracowników, poza tym w ten sposób daje się im znać, że są ważną częścią firmy, dzięki temu mogą okazać się bardziej lojalni.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-03-09, 13:23  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że aby rzeczywiście poznać biznes, to warto chodzić na śniadania biznesowe i obracać się w swojej branży. Ja na przykład bardzo lubię chodzić na te śniadanie w chmurze facebook.com/events/985545558149530/ są bezpłatne i zdecydowanie dużo dają, jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną. No i nie zajmują całego dnia, co akurat dla mnie jest bardzo cenne
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-08, 11:05  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem wszelkiego typu szkolenia to fajna sprawa. Jeżeli jednak planujemy jakieś wydarzenie w większym gronie, ciekawą opcją mogą okazać się spotkania biznesowe Kraków . Klub Diament doskonale wszystko organizuje i możemy tutaj liczyć na pełen profesjonalizm i świetne podejście do klientówSmile.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-11-22, 21:28  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Skoro jesteśmy przy tym temacie to myślę, że zainteresuje Was artykuł https://www.impactinternational.com/polska/blog/czym-jest-transformacja-kulturowa w którym omawiana jest transformacja kulturowa. W końcu sukces organizacji jest sumą działań wszystkich pracowników - podejmowanych decyzji, kompetencji i jakości współpracy. Jej celem zazwyczaj jest podniesienie najważniejszych wskaźników efektywności firmy
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-01-31, 23:07  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Sukces w branży sprzedaży wymaga nie tylko ciężkiej pracy, ale także zaangażowania w samorozwój. Świat stale idzie do przodu, a bycie na bieżąco z nowymi trendami i umiejętnościami może mieć ogromne znaczenie w dążeniu do sukcesu. Aby być o krok przed konkurencją, warto rozważyć dołączenie do uznanego programu Arkadiusza Bednarskiego (jest to trener sprzedaży Warszawa ). To może być twój najlepszy sposób na osiągnięcie szczytowej wydajności!
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2023-06-28, 22:17  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Menager ma wiele obowiązków zawodowych ale i personalnych. W razie ewentualnych konfliktów musi zadbać o dobrą atmosferę w zespole i wygaszać nieporozumienia. Na pewno jedną z pożądanych cech jest asertywność w pracy menedżera. Pozwoli ona między innymi na zbudowanie właściwej płaszczyzny komunikacji w kontaktach z podwładnymi.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2023-07-31, 11:29  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Przy doborze odpowiednich szkoleń, warto jest również zastanowić się nad przeprowadzeniem oceny pracowniczej:
https://hrbusinesspartner.pl/artykul/ocena-pracownicza-czym-jest-i-jakie-przynosi-korzysci
Identyfikacja potrzeb szkoleniowych: Oceny pracownicze pomagają w identyfikacji obszarów, w których pracownicy mogą potrzebować dodatkowego szkolenia lub wsparcia, aby lepiej wykonywać swoje zadania.

Poprawa komunikacji: Proces oceny pracowniczej wymaga regularnej komunikacji między pracownikami a przełożonymi. To sprzyja lepszemu zrozumieniu oczekiwań i celów, co może poprawić komunikację w organizacji.

Podniesienie jakości pracy: Poprzez wyraźne określenie celów i oczekiwań organizacji względem pracowników, ocena pracownicza przyczynia się do podniesienia jakości wykonywanych zadań.

Ujawnienie potencjalnych problemów: Proces oceny pracowniczej może ujawnić problemy w organizacji, takie jak niskie zaangażowanie pracowników, niesprawiedliwość w zarządzaniu czy potrzebę lepszej komunikacji wewnętrznej.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2024-02-27, 17:50  //  Szkolenia managerskie Odpowiedz z cytatem
Rozwijając umiejętności sprzedażowe, możesz nie tylko zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe, ale także przyczynić się do wzrostu zadowolenia klientów. Szkolenia dostępne na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe/ kładą nacisk na budowanie pozytywnych doświadczeń klientów.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia managerskie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!