Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Szkolenia dla firm w Krakowie

Szkolenia dla firm w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 532
Post 2019-02-24, 11:20  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Szukam informacji o polecanych szkoleniach dla firm w Krakowie.

Interesują mnie tutaj głównie szkolenia z dofinansowaniem
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-02-26, 11:11  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Dam Ci kontakt do firmy Norton:
https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/firmy-i-instytucje/

Firma specjalizuje się we współpracy z firmami dotyczącymi szkoleń. Prowadzą w niej szkolenia językowe oraz szkolenia z umiejętności miękkich. Głównie dotyczace języka angielskiego

Z tego co wiem to mozna dostac u nich spore dofinansowanie w wysokości 80%wartości szkolenia.Musiałbyś jednak samodzielnie się z nimi skontaktować oraz dowiedzieć się czy jeszcze prowadzą rekrutację.....
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-06-18, 09:48  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
A nie lepiej skorzystać z takiej oferty https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ Kurs online ma zaletę, że nie koliduje z praca, można tak wszystko zorganizować by nie utrudniać sobie i innym życia. Mnie interesuje kurs BHP poniewaz przepisy się zmieniaja, a ja musze byc na bieżąco. A ta firma ma wiele innych ciekawych propozycji kursow.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2019-07-14, 21:20  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio po jednym szkoleniu w krakowie postanowilem zmenic prace. Pierwsz krok - wiadomo: dobre cv. Ale ja jestem noga z takich rzeczy, więc ogarnalem sobie super kreator - szybkiecv
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-01-31, 15:38  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Moja firma tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/3ds-max.html nam wykupiła szkolenia, są one z grafiki projektowej i architektury, nauczyłem się już dużo z nich i wiem że na pewno przyda mi się to w przyszłości i to dobra ścieżka rozwoju.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2021-12-29, 22:52  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Jeśli pracownicy są dobrze wyszkoleni i przygotowani do zawodu to nie wymagają aż tylu szkoleń. w mojej firmie pracują i uczą się jednocześnie osoby zgodnie z dualnym modelem nauczania, zobacz tutaj o czym dokladnie mówię. Taka nauka i praktyka jednocześnie to naprawdę bardzo dobry model edukacji. Zyskuje i firma i uczeń.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2022-02-03, 13:19  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę dzisiaj godnych polecenia szkoleń na naszym rynku nie brakuje. Sam rozważam chociażby szkolenia warszawa dostępne w Human Skills. Na pewno zdobyta w ich trakcie wiedza, znacznie ułatwi mi prowadzenie firmy, zwłaszcza, że dobry kontakt z ludźmi to zawsze podstawa sukcesu:)/
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 342
Post 2022-11-30, 17:54  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy o jakich firmach mówimy
i branży. Bo jak wiadomo w handlu przyda się na pewno szkolenie sprzedażowe b2b i warto w takie zainwestować
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 350
Post 2024-02-15, 12:44  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Szukając nowych inspiracji i metod pracy w HR, warto zapoznać się z ofertą na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/hr Możesz znaleźć tu szkolenia, które wprowadzą świeże perspektywy do Twojej codziennej pracy. Uczestnictwo w takich szkoleniach pozwala nie tylko na rozwój osobisty, ale także na wprowadzenie nowych, skuteczniejszych praktyk do organizacji, co może znacząco wpłynąć na jej wyniki.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2024-04-06, 12:53  //  Szkolenia dla firm w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Poszukiwanie rzetelnych firm oferujących szkolenia BHP z pewnością się opłaca. Te, które posiadają wiedzę i doświadczenie, są szczególnie wartościowe. Dla mieszkańców Łodzi i okolic chciałbym polecić firmę Proactive BHP, która spełnia te kryteria. Przeprowadzają profesjonalne szkolenia BHP Łódź, zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Oferta szkoleń jest szeroka, obejmując m.in. szkolenia dla pracowników biurowych, fizycznych oraz dla osób na stanowiskach zarządzających. Warto zwrócić uwagę na ich kompleksową ofertę, prowadzoną przez doświadczoną kadrę.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Szkolenia dla firm w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!