Forum Banzaj.pl » Hydepark » Szafy w mieszkaniu

Szafy w mieszkaniu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Post 2020-11-05, 10:44  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Hej! W najbliższym czasie będę robić dwie szafy w zabudowie, jedna w przedpokoju a druga w pokoju dziecka. Powiedzcie co się u was sprawdzilo w środku w tych szafach a czego nie zrobilibyście drugi raz, chodzi mi o rozwiązania typu półki, kosze, szuflady itd. Chętnie obejrzę jak wyglądają wasze szafy w środku, szukam inspiracji żeby pomieścić wszystkie moje i nie tylko moje ubrania, graty i zabawki dziecka Również chętnie zobaczę jak wyglądaja wasze szafy z zewnątrz
Reklamy
riddle

Post 2020-11-05, 11:47  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Wybor szafy dobrze jest przemyśleć, bez znaczenia czy jest to szafa do zabudowy czy wolnostojąca. Lepsze moim zdaniem drzwi otwierane nie przesuwane(bo zabierają cześć szafy, a u nas liczy się każdy cm), drążek w dwóch miejscach, półki, i drążek na spodnie. I kosze bo również dają więcej miejsca niż szuflady. I obowiązkowa kosz na pościel.

Jesli szukasz szaf gotowych, polecam zerknąć sobie tutaj:

https://www.meblefirany.pl/pl/p/Szafa-Dakota-160-z-lustrami-Czarna/1545

W sklepie znajdziesz w dobrej cenie porządne szafy wolnostojące.
sylwia4012

Post 2021-02-03, 20:26  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Gdzie kupujecie?

___
gessler restauracja warszawa
crash

Post 2021-04-06, 10:53  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Mi się dobrze sprawdziły te porady co do organizacji szafy, jet porządek i wszystko się mieści
borate

Post 2021-06-28, 23:13  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Przemyśl w ogóle kształt szafy, bo może się okazać, że lepiej zagospodarujesz przestrzeń jeśli będzie ona narożna http://www.domynaczasie.pl/szafy-narozne-co-daja . Co do wnętrza to na pewno dużo drążków powinno być, też dobrze sprawdzają sie kosze wysuwane
hakuro

Post 2023-02-28, 10:00  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Jeśli szkoda wam miejsca w pokoju to może szafa na wymiar się sprawdzi. JEsli chodzi o szafę dla dzieci to istotne jest żeby można było przełożyć półki i zmieniać ich wymiar. Dziecko rośnie i wymiary rzeczy przechowywanych będą się zmieniać. Tutaj fajnie o tym piszą https://iszafy.pl/szafy-dla-dzieci/ Na początku wiadomo pieluchy, kosmetyki i małe ciuszki i inne potrzebne rzeczy, później natomiast pojawi się potrzeba przechowywania zabawek.
ayris

Post 2024-06-25, 17:48  //  Szafy w mieszkaniu Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz producenta szaf na wymiar, ta strona może być dla Ciebie idealnym miejscem. Zobacz, jakie opcje są dostępne i wybierz coś odpowiedniego.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Szafy w mieszkaniu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!