Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » System

System

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-06-19, 12:26  //  System Odpowiedz z cytatem
Osobliwe pytanie, na które niektórzy z was mogą nie chcieć odpowiedzieć! Jakie macie systemy w domach na komputerach? Oryginały? A może piracicie? Przy obu odpowiedziach interesuje mnie uzasadnienie dlaczego Wink Stoję przed ważnym wyborem, chciałbym wiedzieć jak robią inny.
Reklamy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-06-23, 10:21  //  System Odpowiedz z cytatem
Ja nie piracę, nie lubię takiego zbędnego ryzyka + lubię jak wszystko działa tak jak powinno. U mnie hula Windows 7 to chyba najlepszy system. Na pewno dużo lepszy niż 8.0
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2015-09-11, 11:26  //  System Odpowiedz z cytatem
ja tez wole 7. kupilem OEMa na kluczsystem-sklep nawet, bo mój nowy laptop miałm 8.1 wgrany, ale mi sie zupełnie nie podobal
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-11-20, 10:26  //  System Odpowiedz z cytatem
chyba jestem jedyna osoba na swiecie, ktorej 8 odpowiada ;p miałem 7, byłem zadowolony ale teraz jak sie przestawiłem pół roku temu na 8 (też właśnie zamawiałem na stronie kluczsystem) to też mi pasi. chyba kwestia przyzwyczajenia...
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 06:39  //  System Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że oryginał. Po pierwsze nie ma ewentualnych problemów z prawem, po drugie nie wyskakują Ci ciągle błędy jakieś. A czemu ludzie kupują piraty? Proste - bo taniej. Ale mi sę wydaje, że po prostu nie wiedzą za bardzo gdzie kupować leglne wersje w dobre cenie.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  System
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!