Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » System automatyki

System automatyki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-02-03, 08:48  //  System automatyki Odpowiedz z cytatem
Pytanie do instalatorów i integratorów systemu GRENTON, LOXONE, AMPIO... który program konfiguracyjny wymienionych systemów jest bardziej przyjazny i intuicyjny według was....mam swoje doświadczenia ale ciekawy jestem opinii innych użytkowników.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2023-02-06, 07:16  //  System automatyki Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o jakieś tanie pierdoly to f&f z&wave i zamel supla czy coś takiego
Jeśli chodzi o automatyke domową w której da się zrobić rzeczy wystarczające do systemu smart home- to Grenton, na spokojnie wszystko ogarniesz na nim to co chcesz mieć sterowane w domu.
A jeśli byś chciał miał pełną automatyzacje, sterowanie kotlanie, wentylacjami, opentherm, czyli już taka automatyka przemysłowa, ale do zastosowań domowych/hotelowych/fabryk- to Digital system- sterowniki master plc

Od siebie mogę polecić jescze tę firmę:
https://www.sabur.com.pl/produkt/controlmaestro/

Mają dobre systemy automatyki przemysłowej.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2023-07-26, 22:22  //  System automatyki Odpowiedz z cytatem
Automatyzacja jest na wysokim poziomie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wszędzie otaczają nas urządzenia elektroniczne a podstawą ich działania jest odpowiednio zaprojektowana płytka pcb. Na https://tspcb.pl/blog/technologia/jakie-wyrozniamy-rodzaje-laminatow-jaki-laminat-wybrac-do-poszczegolnych-zastosowan możecie dowiedzieć się jak wygląda produkcja takich obwodów i jakie mają one zastosowanie w elektronice.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  System automatyki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!