Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » System alarmowy na czas budowy domu

System alarmowy na czas budowy domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-06-07, 10:38  //  System alarmowy na czas budowy domu Odpowiedz z cytatem
Hejka,
Jaki system alarmowy byście polecili na czas okresu budowy ? później mógłby zostać jako docelowy, oczywiście nie za miliony monet.
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-06-07, 11:06  //  System alarmowy na czas budowy domu Odpowiedz z cytatem
Ropam. Polski, w dobrej cenie. Na czas budowy założyłbym tani manipulator żeby nie kusił lub zastosował pilot bezprzewodowy , a docelowo wymienił na manipulator z kolorowym dotykowym LCD i rozbudował system do stanu docelowego.

Inne systemy alarmowe możesz przejrzeć sobie na tej stronie. W firmie na pewno doradzą Ci odpowiedni.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-02-25, 00:17  //  System alarmowy na czas budowy domu Odpowiedz z cytatem
U mnie nie było to konieczne, dom stawialiśmy zaraz obok domu moich rodziców, oni praktycznie cały czas byli na miejscu i "doglądali" budowy. Dlatego dla mnie najważniejszym zadaniem był tak naprawdę wybór projektu a potem już poszło Smile Z tego co przeglądałam to najlepszą są projekty domów Archon+. Ogromny wybór, fachowe doradztwo, wysoki standard obsługi. Traktują klientów indywidualnie, zależy im aby wybrany projekt spełniał w 100% oczekiwania. I u mnie to się udało.
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  System alarmowy na czas budowy domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!