Forum Banzaj.pl » Hydepark » Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr

Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pawelpc

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 6
Post 2015-11-23, 17:06  //  Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr Odpowiedz z cytatem
Najlepsza w Polsce turystyka imprezowa! >>>PARTY CAMP<<<zaprasza> Tysiące młodych ludzi z Całej Polski i Europy tylko z Party Camp!
> Zniżki studenckie!
> Całodobowa integracja podczas wyjazdów!
> Zapraszamy studentów z całej Polski!

UWAGA!
----------
Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe
- warunkiem koniecznym jest ukoñczone 18 lat.
_______________________________________________________

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY STUDENTÓW Z CAŁEJ POLSKI:

Jeżeli masz ciekawe pomysły na współpracę lub jeżeli chciałbyś zostać koordynatorem naszego wyjazdu, uczestniczyć w specjalnym programie partnerskim, promować wydarzenie wśród swoich znajomych i na uczelni, to nie zwlekaj i skontaktuj się z koordynatorem promocji:

E-mail: przemek@partycamp.pl

grafika.png
 Opis:  
 Rozmiar:  728.29 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

grafika.png

Reklamy
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 16:02  //  Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr Odpowiedz z cytatem
Wolę wyjazd w góry.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-21, 20:52  //  Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr Odpowiedz z cytatem
Ja na Sylwestra preferuje miejsca takie jak Głęboczek SPA ciche ustronne miejsce w fajnej lokalizacji. Można wypocząć , wybawić się no i zrelaksować. Po takim wyjeździe baterie są naładowane na dalsze działanie. Ktoś tu wspminał o górach ja już mam dość gór za dużo czasu tam spędziłam
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Sylwester Party Camp - Przywitaj Nowy Rok z najbardziej impr
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!