Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Swędząca skóra głowy w łuszczycy

Swędząca skóra głowy w łuszczycy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2021-12-22, 10:20  //  Swędząca skóra głowy w łuszczycy Odpowiedz z cytatem
Co moglibyście doradzić na piekielnie swędzącą skórę? Stosuje Hydrokortyzol z cholesterolem, ale czy sucha, czy posmarowana, swędzi nadal..
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2021-12-22, 12:47  //  Swędząca skóra głowy w łuszczycy Odpowiedz z cytatem
Do balsamu możesz dodać olejek z mięty pieprzowej, on przyjemnie chłodzi. Ja tak na włosy daje jak głowa mnie swędzi.

Z kosmetyków polecam zestaw Psorisel https://psorisel.pl/produkt/zestaw/ Nie wiem czy jest do kupienia stacjonarnie ale mozesz zamówić przez internet, daje bardzo dobre efekty w przypadku łuszczycowych zmian.

W dłuższym stosowaniu znacznie je zmniejsza.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2022-09-29, 11:38  //  Swędząca skóra głowy w łuszczycy Odpowiedz z cytatem
Hmmm... podrażniona skóra - co pomaga, co działa, co robi różnicę? Tak z Waszego doświadczenia - czy są uniwersalne produkty dla dzieci, które rzeczywiście pomagają? Czy trzeba szukać czegoś unikatowo dobranego do danego przypadku?
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2022-11-08, 11:41  //  Swędząca skóra głowy w łuszczycy Odpowiedz z cytatem
Często przyczyną są źle dobrane kosmetyki. Wypróbuj szamponów nawilżających przeznaczonych do skóry skłonnej do podrażnień. Tutaj https://www.manada.pl/allerco-szampon-nawilzajacy-skora-sklonna-do-podraznien-200ml-dlugi-termin-waznosci popatrz. Delikatny, nie narusza bariery lipidowej skóry. Myślę, że się sprawdzi.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Swędząca skóra głowy w łuszczycy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!