Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Suplementy diety stosowane w odchudzaniu

Suplementy diety stosowane w odchudzaniu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kwiat_sniegu

Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 1
Post 2014-03-30, 19:24  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Witam Panów! Piszę pracę magisterską na temat "Preferencje wyboru suplementów diety wykorzystywanych w odchudzaniu". W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnienie anonimowej, krótkiej ankiety. Z góry dziękuję! Smile
Reklamy
Tobiasz.L

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 7
Post 2014-05-14, 08:24  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Ja stosowałem te suplementy Arena.pl i muszę przyznać, że przy diecie i ćwiczeniach dobrze wspomagały odchudzanie ale oczywiście same suplementy nic nie dadzą.
WielkiZbyszek

Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 13
Post 2014-05-22, 22:39  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
oo dobrze wiedzieć ;P
Ja korzystam z naturala.pl i jestem zadowolony Wink
sexy gify

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 17
Post 2014-05-26, 07:43  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
same suple nie wystarczą, po pierwsze zdrowy sposób odżywiania (dożywotni) , aktywność fizyczna i dopiero na końcu suplementacja Wink
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-27, 19:43  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Suplementy właśnie najlepiej kupować w sieci bo jest duży wybór. Ja lubię sklep nutrimania.pl bo mają właśnie spory wybór i suplementów i odżywek. Sklepy stacjonarne nie mają takiego wyboru jak te internetowe.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-15, 14:46  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Też jestem za kupowaniem suplementów w internecie i zastanawiam się, który spalacz tłuszczu wybrać. Możecie coś doradzić? Chcę schudnąć 15 kilogramów do sierpnia. Mam dietę ułożoną i ćwiczę ale brakuje mi właśnie jakiegoś wspomagacza.
czarus1256b

Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 5
Post 2015-05-22, 13:32  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Widze ,że temat na czasie. Ja osobiście stosuję suple z supplements-center.com i jestem bardzo zadowolony. Efekty miałem fajne ale wiadomo ,że dieta to czynnik podstawowy Wink
kamilKa

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 11
Post 2015-06-30, 12:18  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Ja zauważyłam że często mężczyźni zażywają te suplementy bialka-wolowe ktoś może stosował? Rzeczywiście są takie skuteczne? Acha i czy kobiety też mogą je przyjmować bo za niedługo zamierzam zacząć ćwiczyc i poszukuję czegoś odpowiedniego dla mnie.
lissa

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 27
Post 2015-07-10, 12:03  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
Ja nie lubię faszerowania się żadnymi suplementami tylko radzę przejść na naturalne sposoby. Planuję zakupić sobie Zielona-herbata-Ronnefeldt-Couture-Japan-Sencha-Kiyomizu i myślę, że to będzie bardziej skuteczne. Kilka lat temu bardzo dużo schudłam właśnie dzięki zielonej herbacie połączonej z odpowiednią, zbilansowaną dietą i odpowiednią porcją ruchu.

pol_pm_Zielona-herbata-Ronnefeldt-Couture-Japan-Sencha-Kiyomizu-100g-1051_1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  48.34 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

pol_pm_Zielona-herbata-Ronnefeldt-Couture-Japan-Sencha-Kiyomizu-100g-1051_1.jpg

hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 332
Post 2022-10-27, 08:01  //  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu Odpowiedz z cytatem
ja niedługo idę na pierwszą wizytę u dietetyka i powiem wam że sporo ciekawych porad na temat żywienia znalazłam na tej stronie https://pora-na-zdrowie.pl/blog/porady/pomiary-i-badania-antropometryczne-w-dietetyce/ zastanawiałam się własnie dlaczego tak ważne są pomiary podczad odchudzanai i na tej stronie znalazłam odpowiedź na moje pytanie Smile
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!