Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Stylizacja włosów

Stylizacja włosów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kimon93

Post 2016-01-01, 22:26  //  Stylizacja włosów Odpowiedz z cytatem
Witam
Od dłuższego czasu staram zadbać się o włosy. Stosuję różne pianki, gumy do włosów itp. ale nic nie pomaga mi trwale ułożyć fryzury tak jak by mi się podobały.Doradzicie Very Happy
Reklamy
astani

Post 2016-01-25, 14:53  //  Stylizacja włosów Odpowiedz z cytatem
Wszystko się da. Trzeba mieć tylko dobre kosmetyki, najlepiej profesjonalnie używane w salonach fryzjerskich.
zaspany57

Post 2016-06-20, 12:16  //  Stylizacja włosów Odpowiedz z cytatem
Ja bym radził wizytę w dobrym salonie fryzjerskim Tu dowiesz się wszystkiego o odpowiednich kosmetykach. A możesz też skorzystać z zabiegów regenerujących włosów.
Karlof82

Post 2016-08-23, 22:19  //  JLD the best Odpowiedz z cytatem
Salon salonem - oczywiście to by było najlepsze, a najlepszy salon do JLD Wink ale swoją drogą warto sobie poczytać o prawidłowym utrzymaniu włosów w stanie używalności, przedłużając ich żywotność i moc - http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/jak-szybko-zapu-ci-w-osy_a11273/1 - ciekawe rzeczy, fryzjer o wszystkim wiedzieć nie będzie, a co do stylizacji i zmian na głowie, to wciąż JLD jest najlepszy i najsensowniejszy Wink
sylwia4012

Post 2021-04-21, 15:00  //  Stylizacja włosów Odpowiedz z cytatem
Do damskiej stylizacji włosów na pewno odpowiednie będą różnego rodzaju akcesoria. Ja bardzo lubię różnego rodzaju gumki do włosów i powiem Wam szczerze, że na stronie https://bunnyblink.pl/pl/c/AKCESORIA-DO-WLOSOW/16 widziałam ostatnio super propozycje! Na pewno się skuszę, bo już wiem, jak to wystylizować.
markowCRT

Post 2021-05-13, 13:30  //  Stylizacja włosów Odpowiedz z cytatem
ja już od jakiegoś czasu sam swoje włosy strzygę, mam maszynkę Babyliss Japońska Stal. Swietna jest, można szybko i precyzyjnie podciąć włosy, ma cyfrowy wyświetlacz, na jednym ładowaniu można jej używać kilka razy.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Stylizacja włosów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech