Forum Banzaj.pl » Hydepark » Studia w Warszawie.

Studia w Warszawie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2016-06-03, 10:26  //  Studia w Warszawie. Odpowiedz z cytatem
Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura wnętrz na WSEiZ ?. Myślicie , że warto jeszcze studiować? Wykładowcami na tym kierunku są wybitni dydaktycy i specjaliści z tego zakresu, laureaci wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, prezentujący swoje prace na licznych wystawach w kraju i za granicą. A Wy jakie kierunki studiujecie?
Reklamy
Anka82

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 6
Post 2016-07-20, 14:43  //  Studia w Warszawie. Odpowiedz z cytatem
Jeśli Cię to interesuje to idź na ten kierunek, nie wiem po co te wątpliwości Razz. Ja teraz zdawałam maturę, niedawno dostałam wyniki i od razu zapisałam się na rekrutację na Kryminologię i kryminalistykę na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Mam kilku znajomych na tej uczelni i są zadowoleni, także i ja chcę spróbować, zwłaszcza, że od daaaaawna interesuję się wszystkim co związane z kryminologią. ^^
Karto

Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 9
Post 2016-07-26, 10:45  //  Studia w Warszawie. Odpowiedz z cytatem
Myślałem o Warszawie, ale ostatecznie zdecydowałem się na Wrocław, wolę jednak trochę spokojniejszy klimat Wink Na razie angielski, norweski, zarządzanie w biznesie, później staż, praca i za parę lat mam nadzieję, że MBA, czytałem trochę o studiach menadżerskich na studiamba.wsb.pl i myślę, że to zapewniłoby mi wysokie zarobki i otwarte drzwi w wielu firmach Smile Trzeba cisnąć na rozwój, bo dzisiaj zwykła magisterka i znajomość angielskiego to mocno przeciętny zestaw.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Studia w Warszawie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!