Forum Banzaj.pl » Hydepark » studia podyplomowe

studia podyplomowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-08-29, 21:33  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Ktoś z Was robił? Czym się kierowaliście przy wyborze kierunku? Sam się przymierzam do kolejnych, myslę o czymś związanym z mediami społecznościowymi bo to teraz przysżłościowy trend
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 07:45  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Z jednej strony wydaje się to ciekawe, z drugiej strony czy warto jest płącić za studia podylomowe o tym kierunku? Moim zdaniem nie ponieważ niewiele Cię tam nauczą. O mediach społecznościowych możesz pouczyć się samodzielnie w sieci. Polecałbym wybrać się na kierunek, który da Ci konkretne wykształcenie, konkretne umiejętności. Na przykład na technika informatyka:czy bhp:
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-07-01, 15:02  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Studia podyplomowe to fajna rzecz, sam na nich jestem i polecam. Pierwszy stopień zacząłem niestacjonarnie we Wrocławiu - http://www.ue.wroc.pl/kandydaci/5088/studia_niestacjonarne_i_stopnia.html i tam też zostałem. UE ma sporą ofertę jeżeli chodzi o te kierunku podyplomowe, wiec dla każdego w tej branży finansów znajdzie się coś ciekawego Wink
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-07-12, 07:29  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Warto podnosić swoje kompetencje.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-09-25, 16:19  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Ostatecznie zrobiłem moje studia na WSB, mają bardzo bogatą ofertę różnych kierunkow zadowolony jestem z poziomu jak i wiedzy jaką u nch zdobylem
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2021-08-19, 01:02  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje to studia podyplomowe to będzie bardzo dobry krok. Ja nie ukrywam mam już 3 fakultety i coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec. Lubię się uczyć a jeśli praca i obowiązki rodzinne mi na to pozwalają to czemu nie spróbować? Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma w tym zakresie naprawdę godną uwagi ofertę. Nauka na tej uczelni to sama przyjemność.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-10-16, 17:45  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Rozwój osobisty jest bardzo ważny. Skoro chcesz studiować, musisz dobrze przemyśleć na jaki kierunek się zdecydować. W ofercie uczelni AEH w Warszawie na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla Ciebie. Zajrzyj na stronę uczelni, aby zapoznać się z pełną ofertą uczelni. Przy okazji poznasz więcej informacji na jej temat.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-04-24, 19:19  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na kształcenie zawodowe w https://edunet-poland.pl/oferta/ksztalcenie-zawodowe/ ? Myślę, że zamiast myśleć o drugim kierunku studiów to właśnie taki system nauczania może być dobrym pomysłem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Certyfikacja w takich zawodach będzie jak najbardziej honowana w innych krajach Unii Europejskiej.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2022-05-31, 07:30  //  studia podyplomowe Odpowiedz z cytatem
Polecam np. https://ultswiecie.edu.pl/studia/konstrukcje-budowlane/ Jeśli robić studia, to takie, które nie są identyczne jak wszystkie inne i nic nie dają. Naprawdę - tracenie kilka lat dla papierka nie ma sensu. Studia róbmy dla konkretów!
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  studia podyplomowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!