Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów?

Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-11-05, 10:17  //  Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów? Odpowiedz z cytatem
Ile może kosztować usługa wybielania zębów? Jak długo utrzymuje się ten efekt? Czy ktoś już wcześniej przez to przechodził? Czy to jest bezpieczny zabieg dla zębów?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-11-07, 14:21  //  Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów? Odpowiedz z cytatem
Koszt uzależniony jet od wybranej metody.... generalnie ceny w poszczególnych gabinetach stomatologicznych nie różnią się aż tak istotnie od siebie.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-02-20, 10:42  //  Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów? Odpowiedz z cytatem
Ja miałem robione wybielanie zębów metodą nakładkową w gabinecie stomatologicznym Martomedica w Warszawie . Zabieg trwał z 2h. Przed zabiegiem konieczne jest wyleczenie wszystkich zębów zaatakowanych próchnicą i zdjęcie zbędnego kamienia nazębnego. Po całym zabiegu trzeba stosować białą dietę, bo zęby przez jakiś czas bardzo wrażliwe na czynniki zewnętrzne. Nie nabawiłem się żadnej nadwrażliwości.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Stomatolog we Wrocławiu - wybielanie zębów?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!