Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto » Statyw kupno ?

Statyw kupno ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Sportowiec

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 26
Post 2012-10-19, 09:07  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
Potrzebuje kupić statyw. Moglibyście pomoc na co zwrócić uwagę przy wyborze ? Gdzie mozna kupic dobry i tani sprzęt Smile Dzieki za porady.
Reklamy
Zorro

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 56
Post 2012-10-23, 11:05  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
Na co zwrócić uwagę ? wydaje mi sie ze waga jest bardzo wazna, bo jak kupisz cos mega ciezkiego, to później bedziesz mial problem z przemieszczaniem sie
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2012-12-24, 09:45  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
kupuja statyw najwazniejsza jest wysokość, udźwig i waga - dopasuj to do swoich potrzeb i bedzie dobrze Smile
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-01-01, 17:38  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
Gajowy napisał: kupuja statyw najwazniejsza jest wysokość, udźwig i waga - dopasuj to do swoich potrzeb i bedzie dobrze Smile


Dokladnie Smile Ja niestety jak kupowalem statyw nie pomyslalem i teraz mam problem z przemieszczaniem sie ze statywem.
Przemeek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 20
Post 2013-01-14, 12:15  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
Zobacz na allegro. Ja tam kupiłem. Niedrogo, bo chyba z wysyłka wyszło 50 zł. Nie jest super świetny, ale jak na moje zdjęcia wystarcza. Zależy czy potrzebujesz hobbistycznie o tak dla siebie. Czy do pracy. Jak do pracy, to musisz kupić jakiś lepszy model, stabilny z większym udźwigiem. Kiedyś wyczytałem, że statyw musi mieć przynajmniej 20kg udźwigu, wtedy jest dobry. Ale nie wiem, ile w tym prawdy.
Przemeek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 20
Post 2013-01-23, 18:56  //  Statyw kupno ? Odpowiedz z cytatem
po pierwsze na wytrzymałość ciężaru (to się profesjonalnie nazywa inaczej:P), po drugie na stabilność konstrukcji, ceną i opinie w sieci, które nie trudno znaleźć.
Forum Banzaj.pl » Fotografia, Wasze zdjęcia, dyskusje o sprzęcie foto »  Statyw kupno ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!