Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Statystyka homofobii

Statystyka homofobii

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Deltarates

Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 1
Post 2013-07-14, 19:58  //  Statystyka homofobii Odpowiedz z cytatem
Drodzy Bracia i Siostry.
A właściwie bardziej drodzy Bracia. Bo to do Was mam zasadnicze pytanie. Czy zdarzyło Wam się, że wasz kolega z pracy lub ze szkoły oznajmił, iż jest gejem??? Jeśli tak, to czy dalej się z nim kolegujecie? Kto z Was jako mężczyzna heteroseksualny, koleguje się z gejem? A może nawet przyjaźni się? Oczywiście bez podtekstów seksualnych. Pytam się bo mój brat jest gejem, i chce się dowiedzieć czy gej w tym kraju może mieć normalne relacje z facetami hetero, tj. pójść do baru na piwo, czy obejrzeć mecz piłki nożnej. Nie chce aby on kolegował się wyłącznie z kobietami – bo przez to może stać się zniewieściały. A przecież są geje, którzy są męscy (tj. w miarę normalni), np. pracują jako żołnierze WP.
Prosiłbym o odpowiedzi tylko mężczyzn heteroseksualnych w wieku 20 – 35 lat.
Pozdrawiam.
Reklamy
Shogo

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 66
Post 2013-08-30, 10:32  //  Statystyka homofobii Odpowiedz z cytatem
Jakieś badania?

Pewnie że możliwe, jak jest jednak normalny i taktuje kolegów tylko jak kolegów.
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2013-09-04, 15:31  //  Statystyka homofobii Odpowiedz z cytatem
Wiesz mam kolegę w pracy, zadeklarowanego geja i nie widzę różnicy w kontaktach, no może czasem wymsknie mu się jakiś komplement Laughing ale to tak dla śmiechu. Kolega ma duży dystans do siebie, umie się z siebie śmiać i żartować. Jest trochę przewrażliwiony na punkcie traktowania gejów ale poza tym jest okej. Na na imprezy przychodzi ze swoim facetem.
Krzysiek

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 5
Miasto: Łódź
Post 2013-12-06, 10:45  //  Statystyka homofobii Odpowiedz z cytatem
Kumpel mojej żony jest gejem. Powiem szczerze, że dziwnie się czuję w jego towarzystwie, ale żona powiedziała, że nie jestem w jego typie i mi wytłumaczyła: Jak się widujesz z koleżankami, to też o wszystkich myślisz w kategoriach męsko-damskich? Masz koleżanki w pracy ale partnerkę tylko jedną. Zależy od człowieka, jeden będzie flirtował na lewo i prawo a inny jest normalny. Jak to w życiu, zależy od konkretnego człowieka.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2014-07-24, 07:47  //  Statystyka homofobii Odpowiedz z cytatem
To facet jak każdy inny. Nie rozumiem czemu miałby być inaczej traktowany z powodu orientacji.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Statystyka homofobii
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!