Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Stacjonarny internet czy mobilny?

Stacjonarny internet czy mobilny?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zbyszek2015

Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 4
Post 2015-11-18, 00:20  //  Stacjonarny internet czy mobilny? Odpowiedz z cytatem
Posiadacie stacjonarny internet czy mobilny?
Przyszedł czas na to by nowe mieszkanie w końcu zaopatrzyć w internet. Jakie według was posiadają plusy i minusy internetu stacjonarnego? Przyznam że mnie osobiście bardziej ciągnie w stronę tego pierwszego, jednak przed podpisaniem z kimkolwiek umowy chciałbym się skonsultować z opiniami innych.
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-12-16, 09:50  //  Stacjonarny internet czy mobilny? Odpowiedz z cytatem
Mamy internet stacjonarny, ale i problem bo nasza latorośl ciągle buszuje w internecie. A wiadomo, że niebezpieczeństwa na małolaty tam są . Dlatego zastanawiamy się nad ofertą Spy PC i zamontowanie szpiega na komputer. Wiem, może i to nie zbyt uczciwe wobec dziecka, też mam mieszane uczucia, ale z drugiej strony tyle złego się słyszy. Wiec chyba lepiej zapobiegać nieszczęściu.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Stacjonarny internet czy mobilny?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!