Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Sprzedaż i wysyłka telewizora

Sprzedaż i wysyłka telewizora

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2015-11-20, 14:30  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
Witam,

przymierzam się do sprzedaży swojego telewizora, żeby zrobić miejsce na nowy. Zastanawiam się tylko nad kwestią wysyłki. W jaki sposób najlepiej zapakować ten telewizor żeby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu? Najlepiej byłoby go sprzedać z odbiorem osobistym, ale nie zawsze tak się da. Możecie podsunąć jakieś pomysły?
Reklamy
bartek_w

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 66
Post 2015-11-22, 12:08  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
a myślałeś już czym będziesz wysyłał Question Poczta, kurier Question Bo np kurierzy mają jakieś swoje normy co do pakowania, wielkości paczek itd. Więc może najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio tam gdzie będziesz wysyłał Question
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2015-11-22, 22:19  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
Będę wysyłał UPS, ale za pośrednictwem takiego portalu wysyłaj taniej, żeby zmniejszyć koszty. W sumie to nie pomyślałem żeby spytać kuriera ! Cenna uwaga.
wulietta

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-11-23, 21:24  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
To mam nadzieję, że Tobie się uda czegoś dowiedzieć.
Ja jak kiedyś próbowałam uzyskać jakiekolwiek informacje na temat wysyłki od kuriera, którym wtedy chciałam nadać paczkę, to bardzo się zdziwiłam totalną ignorancją i brakiem odzewu.
Dziś ta firma już nie istnieje i wcale się nie dziwię, że tak się stało.
Spajder

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 27
Post 2015-11-24, 13:07  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
Hehhe to w takim razie miałaś pecha i chyba faktycznie dobrze że tamta firma padła. A dla zainteresowanych tematem, dostałem informacje od swojego kuriera jak zapakować ten telewzior.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2020-03-30, 21:49  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
Nie ma żadnego problemu z taka przesyłką. Proszę, wejdź tutaj https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ , tu jest tani kurier łowicz i możesz nadać paczkę zarówno paczkomatem jak i internetowo za pośrednictwem brokera. Wiele opcji to wyboru Smile
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 397
Post 2024-02-24, 11:44  //  Sprzedaż i wysyłka telewizora Odpowiedz z cytatem
Pamiętaj tylko aby dobrze taką paczkę zapakować. Nie może w czasie transportu się rozkleić na przykład bo może uszkodzić się sam telewizor przecież. Ja bym polecał dobrej wielkości karton i taśmy pakowe od https://tcmservice.pl/produkty-kategoria/tasmy-pakowe/ . To gwarancja, że paczka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Ja bym na pewno w takie zainwestował.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Sprzedaż i wysyłka telewizora
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!