Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym

Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Accountings24.pl

Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-16, 12:56  //  Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym Odpowiedz z cytatem
Każdemu Przedsiębiorcy, który pragnie usprawnić kontakt z biurem rachunkowym, polecam serwis Accountings24.pl. Nie zastąpi on księgowego, ale z pewnością ułatwi komunikację i wymianę niezbędnych dokumentów czy informacji pomiędzy biurem rachunkowym a firmą. Oprócz tego serwis posiada szereg funkcji przydatnych w zarządzaniu firmą i podejmowaniu decyzji biznesowych.

 [/img]
Reklamy
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2015-06-30, 09:06  //  Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym Odpowiedz z cytatem
Całą księgowość dla mojej firmy prowadzi twojebiuro24.pl . Jednocześnie korzystam z usług ich biura wirtualnego (adres, odbiór korespondencji) i od czasu do czasu wynajmu biura na godziny. Dzięki temu, że zajmuje się tym jedna firma wszystko idzie sprawnie a ja nie muszę zawracać sobie głowy papierkami. Nie wspominając już o oszczędnościach.

Tak wygląda moje stanowisko pracy w : twojebiuro24

DSC03020.JPG
 Opis:  
 Rozmiar:  39.49 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

DSC03020.JPG

DSC03019.JPG
 Opis:  
 Rozmiar:  47.51 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

DSC03019.JPG

adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2019-02-23, 20:12  //  Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym Odpowiedz z cytatem
Najlepszym rozwiązaniem będzie księgowość online, wszystkie czynności będzie można załatwić zdalnie, co sporo ułatwia i przyśpiesza. Potrzebne jest tylko odpowiednie oprogramowanie, takie https://mojebiuro24.pl powinno się nadać, jest niezawodne.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Sprawna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!