Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » sposób na prawnika

sposób na prawnika

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-03, 16:06  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Sprawa wygląda tak. Za jakiś czas mam spotkanie z szefem firmy z którą chce ubić interes. Dowiedziałem się, że facet to albo niespełniony prawnik albo po prostu lubi prawo. Sprawa czy to normalne jest inna.. W każdym razie pomyślałem, że wykorzystam to dla siebie. Postanowiłem kupić coś związanego z jego zainteresowaniami, pod dobry grunt dla rozmowy. Pozytywnie zaskoczyć. I się zastanawiam co tu kupić. Książki do prawa czy kodeksu przecież mu nie kupię. Macie jakieś propozycje?
Reklamy
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-05, 00:10  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Pióro czy wizytownik to elegancki upominek, ale trochę drogi, jeśli chcesz uniknąć dziadostwa. Nie wiem czy aż tak bardzo zależy Ci na kontrahencie. Wink
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-05, 16:32  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Właśnie o to chodzi, że dziadostwo nie wchodzi w grę, ale też nie chce przesadzić. To dopiero będzie być może mój kontrahent, a stał ważny partner. Poza tym zbyt ekskluzywny "załącznik" może sprawić wrażenie, że chce go przekonać różnymi chwytami a nie merytoryczna ofertą, a nie o to chodzi. To powinno być coś kojarzącego się z prawem, ale nie złote spinki w kształcie znaczka paragrafu. Może coś użytecznego, funkcjonalnego. Nieźle by było gdybym mógł na tym umieścić logo swojej firmy, to by była przy okazji reklama:) Trochę udało mi się sprecyzować o co mi chodzi...
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-05, 18:04  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
No to w takim wypadku może kalendarz, organizer? Są też takie informatory prawnicze, na które składa się kalendarz i część informacyjna z różnymi prawniczymi przydasiami. Wink
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-07, 20:16  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
I mamy konkrety;) No super, informator prawniczy plus kalendarz. To się może udać. Nie ekskluzywne, a przydatne no i specjalnie dla prawnika! Gdzie mogę kupić taki kalendarz? Są w księgarniach czy wysyłkowo trzeba zamawiać? Polecasz jakieś konkretne, bo wygląda na to, że orientujesz się w tych tematach:)
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-08, 23:22  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Już sam ogarnąłem. Wujek google znalazł dla mnie księgarnię prawniczą. Przybyłem i jest:) Poprosiłem o informator prawniczy z kalendarzem i Pani od ręki mi pokazała.
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-09, 14:59  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
sorry stary, nie wiem dlaczego mój post został usunięty przez moderatora. super że Ci się udało znaleźć to, czego potrzebujesz. daj znać czy się spodobał. Wink
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-10-15, 15:01  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Oo, mi też.. Poszło tak jak miało pójść. Facet szczerze zadowolony z prezentu, wrażenie pozytywne wywarte. Więc sukces:)
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-15, 21:54  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
No to cieszę się że mogłem pomóc. Smile Ja sam z takiego korzystam i naprawdę daje radę.
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-10-30, 13:12  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
A gdzie się takie informatory prawnicze kupuje? w empiku będą? Też by mi się na takie coś na prezent przydało, siostra faceta zdała na aplikację i wiecie chodzi dumna jak paw. Niech się poczuje prawniczo. :p
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-10-31, 18:14  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Ha, gratulacje. Smile Najlepiej jest się udać do jakiejś księgarni typowo prawniczej, tam mają te informatory, które wydają wydawnictwa branżowe. Bo w empiku kupisz taki zwykły kalendarz.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-11-04, 14:32  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Możesz też zamówić w necie na stronie wydawnictwa. Teraz już wiem co i jak:)
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2012-11-09, 15:16  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
No spoko.... A tak bardziej konkretnie? Nie jestem specem rynku wydawniczego, znam tylko empik, a już gdzie są księgarnie prawnicze w mojej okolicy to zwłaszcza nie ogarniam. :p
brodaty_dziad

Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 12
Post 2012-11-10, 20:11  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Myśmy rozmawiali o informatorze z wydawnictwa Lexis Nexis i u nas ten się sprawdził. Ale podejrzewam że są jakieś inne, jakkolwiek nie wiem kto jeszcze się tym zajmuje.
bobby

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 52
Post 2012-11-11, 17:09  //  sposób na prawnika Odpowiedz z cytatem
Znalazłem księgarnie prawniczą na wydziale prawa w moim mieście. Tam na pewno znajdziesz. Albo będziesz mogła zamówić
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  sposób na prawnika
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!