Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Sportowa randka

Sportowa randka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
SunnyDays

Dołączył: 31 Maj 2013
Posty: 3
Post 2013-05-31, 14:08  //  Sportowa randka Odpowiedz z cytatem
Witam Was Panowie..

Chciałam się Was poradzić w mojej sprawie, która może wydawać się dosyć nietypowa...ale istotna dla mnie.. Jakiś czas temu poznałam na imprezie fajnego faceta, wymieniliśmy się numerami i od tego czasu mamy ze sobą regularny kontakt, ale niestety głownie przez sms... Ostatnio w naszych rozmowach zeszło na temat sportu itd.. Ja powiedziałam, że chciałabym zacząć biegać, ale jakoś nie mogę znaleźć motywacji, a poza tym sama to pewnie szybo bym się zniechęciła (oczywiście mówiąc to miałam pewien cel.. ). on złapał przynętę i zaproponował, że w takim razie możemy zacząć biegać razem.. Ucieszyłam się od z tego, bo czekałam na taką propozycje z jego strony... Traktuje to jako taką sportową randkę i jak każda kobieta - bez względu na charakter randki - chciałabym wyglądać ładnie i podobać się, dlatego uznałam, że muszę znaleźć odpowiedni strój, który byłby nie tylko odpowiedni do biegania, ale również dodałby mi parę punktów do seksapilu:) Zastanawiam się nad takimi spodniami albo takimi leginsami Czy pomożecie niezdecydowanej?Smile

Spodnie-NIKE-RU-TRACK-FIELD-PINWHEEL-SWEAT-PANTS.png
 Opis:  
 Rozmiar:  71.62 KB
 Odsłon:  11 raz(y)

Spodnie-NIKE-RU-TRACK-FIELD-PINWHEEL-SWEAT-PANTS.png

Spodenki-NIKE-TEMPO.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  16.14 KB
 Odsłon:  11264 raz(y)

Spodenki-NIKE-TEMPO.jpg

Reklamy
ModnyKolnierzyk_pl

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 19
Post 2013-11-12, 14:34  //  Sportowa randka Odpowiedz z cytatem
Spodenki będą moim zdaniem dla faceta zdecydowanie lepsze niż leginsy,przynajmniej będziesz wyglądał bardziej męsko,ale przecież podczas biegu powinno być Ci przede wszystkim wygodnie i patrz też na strój pod tym kątem.
AnkaBB

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 3
Post 2013-11-22, 13:04  //  Sportowa randka Odpowiedz z cytatem
Tak, wiadomo, że w czasie biegu musi Ci być wygodnie. Wszystko zależy też od Twojego charakteru, ale ja bym raczej na pierwsze spotkanie wybrała legginsy.
ivon 147

Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 4
Post 2013-11-25, 22:37  //  Sportowa randka Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie leginsy wyciągną nogi i podkreślą pośladki a na facetów takie rzeczy działają.
Z drugiej strony to najważniejsze, aby się dobrze bawić na wspólnym spotkaniu i tego Wam życzę.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-12-09, 01:07  //  Sportowa randka Odpowiedz z cytatem
Super pomysł!

__
pozytywne opinie google
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Sportowa randka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!