Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Smarowanie - samochody ciężarowe

Smarowanie - samochody ciężarowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2017-03-06, 00:14  //  Smarowanie - samochody ciężarowe Odpowiedz z cytatem
Panowie, mam pytanie, nietypowe, ale może akurat ktoś sie zna. Interesuje mnie centralne smarowanie w samochodach ciężarowych - mam swoja firmę transportową (oraz maszynach rolniczych). Chciałbym trochę te systemy zmodernizować, mniejsze koszty smaru,mniejsza awaryjnosc, większa wygoda itd. Czy Waszym zdaniem, warto? Czy macie z tym jakieś większe doświadczenia, również kosztowe?
Reklamy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-03-06, 14:47  //  Smarowanie - samochody ciężarowe Odpowiedz z cytatem
Nie jestem specjalistą w temacie, ale chyba warto sie zainteresować tematem. tylko skontaktuj sie z konkretną firmą, powiedz co masz, co Cię interesuje - na 100% wszystko Ci przedstawią. Maszynami rolniczymi, samochodami użytkowymi i centralnym smarowaniem przy nich zajmuje się chyba firma gacol. Chyba, że ktoś inny Ci coś wicej powie?
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-03-20, 20:04  //  Smarowanie - samochody ciężarowe Odpowiedz z cytatem
Nie bardzo rozumiem o co chodzi ale z kontekstu wynika, że pytasz o dobry olej do silników ciężarowych. Ja od lat jeżdżę na Revline i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o silniki w ciężarowych to lepiej nie można wybrać moim zdaniem
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-05-18, 19:55  //  Smarowanie - samochody ciężarowe Odpowiedz z cytatem
Oj, nie chodzi mu do końca o sam olej, chodzi o całe smarowanie. Chociaż dobry olej to też zawsze plus, tutaj revline jak najbardziej, jeśli chodzi o ciężki sprzęt, to sprawdzają się lepiej niż dobrze.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Smarowanie - samochody ciężarowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!