Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Słuchawki do gier

Słuchawki do gier

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-10-21, 10:49  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
Mam zamiar zainwestować w nowe słuchawki będą one służyły głównie do grania ale też i do słuchania muzyki oraz oglądania filmów .
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-10-29, 16:27  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
Syn ostatnio prosił aby kupić mu słuchawki , pokazał na stronie asusa słuchawki STRIX PRO . Bardzo je zachwalał i opowiadał jak chciałby je mieć Smile .Może ktoś coś podpowiedzieć .?
Rutries

Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 1
Post 2014-11-27, 09:54  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
Planuję zakup słuchawek do gier. Nie chcę by bvły to słuchawki USB bo mam kartę dźwiękową ASUS Xonar DX, więc chcę by słuchawki były na złączu mini jack. Mają to także być słuchawki przewodowe, bo po co mi karta dźwiękowa skoro bym z niej nie korzystał ?

Zastanawiam się nad takimi oto modelami:

Creative Aurvana Live !
Creative Tactic 3D Sigma
Creative Tactic 360 Sigma
Plantronics GameCom 777
Razer Carcharias
SteelSeries Siberia V2
SteelSeries 7H

Proszę o poradę i z góry dziękuję Dołączona grafika

Cena nie gra roli.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-11-27, 10:17  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz do gier to kup sobie najlepiej z mikrofonem i systemem 5.1. W grach na pewno sie taki zestaw sprawdzi najlepiej.

I czemu mialbys nie korzystac z karty dzwiekowej? Da lepszy dzwiek i mniej szumow (na sluchawkach to wazne) od wbudowanego w plyte dzwieku.
donald

Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 52
Post 2014-12-03, 15:03  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
STRIX PRO asusa albo Orion PRO wyglądają na słuchawki dobrej klasy , ważne aby nie zaciskały się na głowie i poduszki przepuszczały powietrze , w rozrywkach o dynamicznej akcji pocą się uszy i okolice Smile .
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-11-15, 22:14  //  Słuchawki do gier Odpowiedz z cytatem
Skoro szukasz słuchawek do gier, priorytet ma wygoda. Będziesz w nich spędzać na pewno sporo czasu. Ważne też jest aby miał mikrofon, który umożliwi Ci ewentualnie kontaktowanie się ze znajomymi. Ja polecam Ci poszukać takiego sprzętu na stronie: http://bangolufsen.pl/ . Znajdują się tutaj artykuły wyłącznie wysokiej jakości, w dobrych cenach i szerokim wyborze, więc na pewno szybko znajdziesz sporo odpowiednich dla siebie propozycji. Dostępny tutaj sprzęt będzie służyć długo i zachwycać dobrym jakościowo dźwiękiem, dlatego warto wybrać go właśnie tutaj.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Słuchawki do gier
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!